poniedziałek, 10 marzec 2014 19:32

Krem zapobiegający rozstępom Foliacti Pharmaceris

Pharmaceris - krem zapobiegający rozstępom wzmacniający strukturę skóry Foliacti Pharmaceris - krem zapobiegający rozstępom wzmacniający strukturę skóry Foliacti

Zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć. Wiemy dobrze, jak to jest z rozstępami. Kiedy tylko się pojawią, są już praktycznie nie do zwalczenia. Dlatego warto zapobiegać takim przypadkom. W tym pomoże nam Krem Zapobiegający Rozstępom Foliacti firmy Pharmaceris. 

 Ten krem to po prostu fenomen w sektorze zapobiegania rozstępom! Nie przez przypadek stał się numerem jeden na rynku aptecznym. Jest najczęściej kupowanym kremem przeciw rozstępom w ostatnim roku. 

Preparat zapobiegający powstawaniu rozstępów. Wzmacnia strukturę osłabionej i nadwrażliwej skóry kobiet w czasie ciąży. Polecany jest dla kobiet od 4 miesiąca ciąży, w okresie karmienia piersią, ale również dla osób z tendencją do wahań wagi ciała. W trosce o bezpieczeństwo matki i dziecka preparat jest polecany od II trymestru ciąży.

W skład kremu wchodzi kwas foliowy, który działa kompleksowo na osłabioną skórę kobiety w czasie ciąży. Zwiększa on zdolność rozciągania skóry oraz jej elastyczności z uwagi na przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze, które powoduje właśnie kwas foliowy. Wzmacnia wytrzymałość skóry, co skutkuje jej zwiększoną odpornością na powstawanie rozstępów.

Fitokompleks zawarty w kremie hamuje proces odkładania się tkanki tłuszczowej w miejscach problematycznych, takich jak uda, brzuch czy biodra i pośladki. Odżywienie, zmiękczenie oraz wygładzenie skóry powoduje witamina E oraz olej bawełniany, które wchodzą w skład kosmetyku. Skóra nie jest już sucha, a napięcie zredukowane jest do minimum.

Co ważne, krem nie zakłóca badań USG. Jest idealny zarówno dla kobiet w ciąży, jak i po porodzie. Jeśli chodzi o doświadczenie, to 100% badanych potwierdziło przyjemny zapach, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję oraz brak tłustych plam na naskórku, po zastosowaniu kremu. Krem stosujemy codziennie rano oraz wieczorem na miejsca szczególnie narażone na powstawanie rozstępów.

Pojemność tubki kremu to 150ml. Cena jednostkowa w sklepie online producenta to 38,50zł. Dostępny na stronie internetowej www.pharmaceris.pl w zakładce "sklep online".