Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 12 październik 2014 15:42

Skuteczna pielęgnacja młodej cery

Under Twenty - 3w1 żel myjący + peeling + maska Under Twenty - 3w1 żel myjący + peeling + maska

Seria Under Twenty marki Dr Irena Eris przeznaczona jest dla osób poniżej 20 roku życia. Okres bycia nastolatkiem najczęściej wiąże się z problemami skórnymi. Niestety, zaskórniki, pryszcze, czy rozszerzone pory to codzienność. Ciężko oczyścić ten typ cery, jednocześnie zapewniając jej pielęgnację.

Dodatkowo, młodzi ludzie cenią sobie wygodę, łatwość użycia i cenę produktu. Czy można stworzyc produkt, który jednocześnie pełni kilka funkcji i do tego jest atrakcyjny cenowo? Jak najbardziej, co udowadnia polska marka Dr Irena Eris

3w1 żel myjący + peeling + maska od Under Twenty, to produkt multifunkcyjny, który w zależności od sposobu użycia pełni różne funkcje. Przy „normalnym” zastosowaniu dogłębnie oczyszcza cerę i usuwa bakterie. Wykonując około minutowy masaż, żel myjący wykazuje działanie peelingujące. Złuszcza martwe komórki naskórka i odblokowuje pory, tym samym zapobiegając powstawaniu kolejnych zmian trądzikowych. A po nałożeniu grubszej warstwy kosmetyku na twarz i pozostawieniu do wyschnięcia, żel będzie spełniał rolę maseczki. Maseczka długotrwale zmatowi skórę i ureguluje pracę gruczołów łojowych.

Czytany 1545 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce