niedziela, czerwiec 23, 2024
czwartek, 07 maj 2015 10:40

Pogromca cellulitu

Upragniony urlop coraz bliżej, a cellulit ani drgnie. By szybko się z nim uporać i przygotować uda do wakacji warto sięgnąć po wyciąg z kawy, guarany oraz ekstrakt z bluszczu – taki mix to pogromca pomarańczowej skórki! Znajdziemy go w balsamie aktywnie wyszczuplającym marki Cztery Pory Roku.

Nie tylko zmniejszy on cellulit ale również poprawi jędrność i sprężystość skóry. Z kolei zawarty w nim olej z pestek winogron intensywnie i długotrwale nawilży nasze ciało.

Balsam do ciała aktywne wyszczuplanie
Balsam marki Cztery Pory Roku to skuteczny pogromca cellulitu. Sukces swego działania opiera o działanie ekstraktu z bluszczu. To on intensywnie drenuje tkanki dzięki czemu uaktywnia przepływ limfy. Bogactwo zawartych w nim flawonoidów odpowiada za spalanie tłuszczu, a sapoiny przyspieszają jego usuwanie i pomagają pozbyć się nagromadzonych w ciele toksyn. Co więcej bluszcz wpływa na wzmożone wchłanianie przez ciało pozostałych składników balsamu.

Drugim skutecznym składnikiem zwalczającym cellulit jest ekstrakt z guarany. Skutecznie reguluje on metabolizm dzięki swym właściwościom termogenicznym, zapewniając rozpad tłuszczy i działanie antycellulitowe oraz ujędrniające. Połączenie w jednym kosmetyku guarany z kofeiną gwarantuje przynajmniej dwukrotnie dłuższe działanie niż w przypadku kosmetyków z użyciem tylko jednego z tych składników. Właśnie dlatego w balsamie Czterech Pór Roku nie zabrakło 100% naturalnej kofeiny. Aktywizuje ona lipazę, enzym odpowiedzialny za rozkład tłuszczy, czyniąc kurację antycellulitową kompletną. Uzupełnieniem tak dobranych składników aktywnych balsamu jest olej z pestek winogron. Nie tylko intensywnie nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę ale, z uwagi na wysoką zawartość witaminy E, poprawia jej jędrność i napięcie. Tworzy także film ochronny na skórze, dzięki czemu wzmocniona zostaje lipidowa struktura naskórka.

Sugerowana cena detaliczna: 7.99 zł
Pojemność: 250 ml