niedziela, 29 grudzień 2013 16:11

Nivea - balsam dla zabieganych

W dzisiejszym świecie czas jest dla nas równie cenny, jak dobre samopoczucie czy spełnienie. Często zapominamy o nawilżaniu naszej nie raz przesuszonej i łaknącej nawilżenia skóry. W odpowiedzi na potrzeby dzisiejszego rynku kosmetycznego marka Nivea stworzyła balsam do użytku pod prysznicem. 

 Kosmetyk nawilża, zapewnia uczucie jedwabistej, miękkiej skóry, gwarantuje szybką aplikację i wchłanianie. Nie należy jednak mylić go z żelem pod prysznic. Stosuje się go inaczej: po umyciu ciała żelem pod lub mydłem i spłukaniu piany, należy nałożyć go na mokrą skórę, a następnie spłukać. Nie trzeba czekać, aż się wchłonie, skóra jest nawilżona, ale nie lepka. Po wytarciu ciała ręcznikiem można od razu założyć ubranie. Balsam zawiera minerały i składniki odżywcze, które nawilżają skórę i pozostawiają uczucie miękkości. Dodatkowym atutem jest zapach, który otula skórę przez kolejne kilka godzin. 

Jeśli zatem brak nam czasu na smarowanie skóry różnego rodzaju kosmetykami, irytują nas poklejone dłonie, umilmy sobie czas spędzony pod prysznicem i jednocześnie zadbajmy o kompleksowe nawilżenie.