niedziela, 29 grudzień 2013 15:41

Zwalczanie zmarszczek z InCell Dr Irena Eris

W życiu każdej z nas następuje taka chwila, gdy pojawia się pierwsza zmarszczka. Pielęgnację przeciwzmarszczkową warto zacząć jednak zanim pojawią się pierwsze zmiany. Co zrobić, by jak najbardziej opóźnić proces starzenia się skóry, kiedy zacząć stosować pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe oraz jaki z nich wybrać? 

 Już od 25 roku życia włókna kolagenowe i elastyna zaczynają tracić swoją doskonałą formę. W tedy warto sięgać po pierwsze kremy dostosowane do naszej (niestety, starzejącej się drogie Panie) cery. Dziś dysponujemy całym ich arsenałem. Uwagę przykłuwa cała linia "InCell" firmy Dr Irena Eris. Jest to ekskluzywna seria ultratechnologiczna działająca na poziomie DNA komórkowego, wykorzystująca technologię dotarcia do serca komórek IONOcell STIMULATORS™ technology. W skórze następuje „przyciąganie” cennych, przeciwzmarszczkowych składników z przestrzeni międzykomórkowych jak najbliżej komórki, co umożliwia im dokładne dotarcie do jej serca i wywołanie efektu głębokiego odżywienia i regeneracji skóry na poziomie wewnątrzkomórkowym. Wybierając krem kierujmy się jego składem. Ważny jest filtr ochronny, który zawiera, łagodząca alantoina czy oleje w nim zawarte np.babassu. Wszystkie te składniki posiada w sobie linia Dr Irena Eris InCell. 

Pamiętajmy również, że kremy oznaczane 30+ lub 40+ są orientacyjne. Nasza cera nie zna metryki, raczej ważna jest jej kondycja. Dbajmy o nią każdego dnia tak, by potrzebne nam były kremy przeciwzmarszczkowe, a nie wypełniające zmarszczki.