Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 29 grudzień 2013 14:41

Zwalczanie zmarszczek z InCell Dr Irena Eris

W życiu każdej z nas następuje taka chwila, gdy pojawia się pierwsza zmarszczka. Pielęgnację przeciwzmarszczkową warto zacząć jednak zanim pojawią się pierwsze zmiany. Co zrobić, by jak najbardziej opóźnić proces starzenia się skóry, kiedy zacząć stosować pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe oraz jaki z nich wybrać? 

 Już od 25 roku życia włókna kolagenowe i elastyna zaczynają tracić swoją doskonałą formę. W tedy warto sięgać po pierwsze kremy dostosowane do naszej (niestety, starzejącej się drogie Panie) cery. Dziś dysponujemy całym ich arsenałem. Uwagę przykłuwa cała linia "InCell" firmy Dr Irena Eris. Jest to ekskluzywna seria ultratechnologiczna działająca na poziomie DNA komórkowego, wykorzystująca technologię dotarcia do serca komórek IONOcell STIMULATORS™ technology. W skórze następuje „przyciąganie” cennych, przeciwzmarszczkowych składników z przestrzeni międzykomórkowych jak najbliżej komórki, co umożliwia im dokładne dotarcie do jej serca i wywołanie efektu głębokiego odżywienia i regeneracji skóry na poziomie wewnątrzkomórkowym. Wybierając krem kierujmy się jego składem. Ważny jest filtr ochronny, który zawiera, łagodząca alantoina czy oleje w nim zawarte np.babassu. Wszystkie te składniki posiada w sobie linia Dr Irena Eris InCell. 

Pamiętajmy również, że kremy oznaczane 30+ lub 40+ są orientacyjne. Nasza cera nie zna metryki, raczej ważna jest jej kondycja. Dbajmy o nią każdego dnia tak, by potrzebne nam były kremy przeciwzmarszczkowe, a nie wypełniające zmarszczki.

 

Czytany 998 razy

Artykuły powiązane

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

 • Butelki kosmetyczne Butelki kosmetyczne

  Czy istnieje idealne opakowanie kosmetyczne? To pytanie wywołuje wiele kontrowersji, ale rodzi jeszcze więcej pytań. Aktualnie rynek opakowań kosmetycznych przechodzi przemianę. Z jednej strony to segment szalenie atrakcyjny. Z drugiej natomiast czyha przed nim wiele wyzwań.

 • Piękna i elastyczna skóra? To możliwe Piękna i elastyczna skóra? To możliwe

  Młoda, zdrowa skóra, jest marzeniem wielu z nas. Niestety – im starsi jesteśmy, tym trudniej nam utrzymać skórę w dobrej formie. Co możemy zrobić, by nasza skóra mogła zachować elastyczność na dłużej? Oto kilka informacji, z którymi każdy miłośnik młodego i pięknego wyglądu powinien się zapoznać.