Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 29 grudzień 2013 15:41

Zwalczanie zmarszczek z InCell Dr Irena Eris

W życiu każdej z nas następuje taka chwila, gdy pojawia się pierwsza zmarszczka. Pielęgnację przeciwzmarszczkową warto zacząć jednak zanim pojawią się pierwsze zmiany. Co zrobić, by jak najbardziej opóźnić proces starzenia się skóry, kiedy zacząć stosować pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe oraz jaki z nich wybrać? 

 Już od 25 roku życia włókna kolagenowe i elastyna zaczynają tracić swoją doskonałą formę. W tedy warto sięgać po pierwsze kremy dostosowane do naszej (niestety, starzejącej się drogie Panie) cery. Dziś dysponujemy całym ich arsenałem. Uwagę przykłuwa cała linia "InCell" firmy Dr Irena Eris. Jest to ekskluzywna seria ultratechnologiczna działająca na poziomie DNA komórkowego, wykorzystująca technologię dotarcia do serca komórek IONOcell STIMULATORS™ technology. W skórze następuje „przyciąganie” cennych, przeciwzmarszczkowych składników z przestrzeni międzykomórkowych jak najbliżej komórki, co umożliwia im dokładne dotarcie do jej serca i wywołanie efektu głębokiego odżywienia i regeneracji skóry na poziomie wewnątrzkomórkowym. Wybierając krem kierujmy się jego składem. Ważny jest filtr ochronny, który zawiera, łagodząca alantoina czy oleje w nim zawarte np.babassu. Wszystkie te składniki posiada w sobie linia Dr Irena Eris InCell. 

Pamiętajmy również, że kremy oznaczane 30+ lub 40+ są orientacyjne. Nasza cera nie zna metryki, raczej ważna jest jej kondycja. Dbajmy o nią każdego dnia tak, by potrzebne nam były kremy przeciwzmarszczkowe, a nie wypełniające zmarszczki.

 

Czytany 1005 razy

Artykuły powiązane

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.

 • Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant? Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant?

  Blokowanie nadmiernego wydzielania potu to zadanie dla najlepszych kosmetyków na lato. 

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Margaret Astor, czyli kosmetyki dla kobiet: szminki, kredki do ust, błyszczyki, lakiery do paznokci Margaret Astor, czyli kosmetyki dla kobiet: szminki, kredki do ust, błyszczyki, lakiery do paznokci

         Astor to wysokiej klasy kosmetyki, które są tworzone już od 60 lat. Dają każdej kobiecie możliwość wyrażenia swojego piękna w każdej sytuacji. Kosmetyki Astor to marka pionierska. Powstała w roku 1952. Wykorzystała powojenny boom gospodarczy oraz pragnienia zaniedbanych po wojnie kobiet. Nazwa firmy wzięła się od rodziny Astor, którzy założyli słynny hotel w Nowym Jorku Waldorf Astoria.