poniedziałek, 11 sierpień 2014 12:42

Masz rozstępy? Pozbądź się ich z kremem Pharmaceris

Pharmaceris-  PREPARAT ZMNIEJSZAJĄCY ISTNIEJĄCE ROZSTĘPY TOCOREDUCT™ forte Pharmaceris- PREPARAT ZMNIEJSZAJĄCY ISTNIEJĄCE ROZSTĘPY TOCOREDUCT™ forte

Rozstępy to niezbyt urodziwa pamiątka z okresu dojrzewania, ciąży lub „diety-cud”. Początkowo sine, z czasem bledną, ale nadal są widoczne. Są bliznami, faktycznie nie da się ich całkowicie pozbyć (chyba, że operacyjnie). Są jednak preparaty, które spłycą i rozjaśnią istniejące rozstępy, a zwiększając elastyczność skóry zapobiegną powstawaniu nowych.

Krem zmniejszający istniejące rozstępy TOCOREDUCT™ FORTE to propozycja marki Pharmaceris. Preparat znalazł się w serii M (macierzyństwo) nie bez przyczyny, ponieważ jest kierowany przede wszystkim dla kobiet w ciąży. Nie jest to spowodowane tym, że jego formuła jest tak magiczna, że zadziała tylko na ciężarne kobiety. Przyczyna tkwi w wysokim współczynniku tolerancji i faktem, że stosowanie kremu nie zakłóca badań USG.

Preparat skutecznie spłyca i rozjaśnia rozstępy z okolic brzucha, ud, pośladków i bioder. Zwiększając elastyczność skóry sprawia, że jesteśmy mniej narażone na powstanie nowych zmian. Zawartość ekstraktów owocowych, witaminy E i masła shea sprzyja regeneracji naskórka, łagodzi go, zmiękcza i przywraca optymalne napięcie. Działanie kremu jest zauważalne od razu po zastosowaniu (w odczuciu wygładzenia i napięcia skóry). Zmniejsza się poczucie świądu, a skóra jest uelastyczniona. Dodatkowo, krem dzięki lekkiej formule jest łatwy w aplikacji i ma przyjemny zapach, który zaaprobowało równe 100% testujących kobiet.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce