niedziela, 10 sierpień 2014 19:27

Zatrzymaj starzenie swojej skóry

Dr Irena Eirs - Pro-odżywczy balsam do ciała anti-aging na dzień Dr Irena Eirs - Pro-odżywczy balsam do ciała anti-aging na dzień

Częste kąpiele słoneczne, stresujący tryb życia, ciągły pośpiech, zarywane noce, siedzący tryb pracy, nie zawsze zdrowa dieta, ale za to regularnie unikane ćwiczenia, no i wszędzie obecne spaliny. Każda z nas żyje w podobnych warunkach. I żadna z nas nie chciałaby żeby odbiło się to na jej skórze. Niezależnie od wieku.

 

Pro-odżywczy balsam do ciała anti-aging na dzień to propozycja firmy Dr Irena Eris. Bogata formuła kremu została opracowana w taki sposób, aby mogły go stosować kobiety w każdym wieku. Działanie balsamu opiera się na unikalnej technologii HUNGRY PEPTIX, która mobilizuje komórki do pracy na najwyższych obrotach i tym samym zapewnia aktywną ochronę przed zachodzeniem dalszych procesów starzenia. Już po 10 dniach regularnego stosowania twoja skóra będzie gładsza, a nierówności zostaną wygładzone (odpowiednio o 16 i 11%. Pomiary parametrów skóry w Pracowni Badań in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris). Wyciągi z owoców są nieocenionym źródłem witaminy F, która zapobiegnie utracie wody i tym samym sprawi, że skóra będzie bardziej sprężysta. Formułę wzbogacono o wyciąg z żurawiny, który sprawi, że drobne pajączki i zaczerwienienia znikną z twojego ciała, a koloryt zostanie wyrównany.

Balsam należy stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej na dzień, Został również opracowany balsam pro – ujędrniający na noc, którego odmienna formuła zapewni doskonałą regenerację skórze w trakcie snu.

Czytany 1299 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.