środa, 19 listopad 2014 19:31

Kompleksowe oczyszczanie skóry trądzikowej

Pharmaceris - Żel do ciała antybakteryjny Sebostatic Bodu Pharmaceris - Żel do ciała antybakteryjny Sebostatic Bodu

Skóra tłusta i łojotokowa to nie tylko problem wyprysków na twarzy. Zmiany trądzikowe pojawiają się także na plecach i okolicy dekoltu. Aby skutecznie zniwelować takie zmiany, należy zadziałać antybakteryjnie, złuszczająco i normalizująco. Niestety, jednocześnie trzeba pamiętać, aby nie wysuszyć skóry, ponieważ dodatkowo pobudza to gruczoły łojowe do aktywności.

 

Pharmaceris wychodzi naprzeciw potrzebom skóry trądzikowej poszerzając swoją serię o ŻEL DO MYCIA CIAŁA ANTYBAKTERYJNY BODY-SEBOSTATIC. Wykazuje działanie antybakteryjno-przeciwtrądzikowe. Redukuje istniejące zmiany i zapobiega powstawaniu nowych.

Wysoka skuteczność działania wynika z dodatku tamaryndy i glukonianu cynku. Zawartość kwasu salicylowego działa złuszczająco, przyspieszając proces regeneracji naskórka. Olejek z drzewa herbacianego działa przeciwbakteryjnie, a wosk z mango sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Dzięki regularnemu stosowaniu bez skrępowania będziesz mogła pokazać się na basenie, plaży czy imprezie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce