środa, 19 listopad 2014 16:55

Idealny peeling dla wymagającej cery wrażliwej

Pharmaceris - Oczyszczający dermo-peeling do twarzy Pharmaceris - Oczyszczający dermo-peeling do twarzy

Każdy rodzaj skóry wymaga (prawie) takich samych kroków w pielęgnacji. Nie ważne, czy masz skórę trądzikową, czy bardzo wrażliwą, każda z nich wymaga oczyszczania, nawilżania, a także – od czasu do czasu – złuszczania. W przypadku skóry delikatnej peeling należy wykonywać z głową i przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, które nie uszkodzą naskórka.

 

Firma Pharmaceris stworzyła specjalny peeling enzymatyczny odpowiadający na potrzeby skóry wrażliwej, nadwrażliwej, a także skłonnej do alergii i podrażnień. Peelingi enzymatyczne, w odróżnieniu od mechanicznych, nie wymagają tarcia. Dzięki zawartości naturalnych enzymów proteolitycznych skutecznie usuwa martwy naskórek, jednocześnie wygładzając koloryt cery.

Cechą wyróżniającą DELIKATNY PEELING ENZYMATYCZNY do twarzy PURI-SENSIPIL jest formuła wzbogacona o immuno-prebiototic oraz leukine barrier ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Istotne działanie wykazują także higroskopijne cząsteczki, które wzmacniają nawilżające właściwości peelingu. Po zastosowaniu, skóra staje się mniej skłonna do podrażnień i wyczuwalna jest poprawa komfortu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce