sobota, 11 styczeń 2014 15:35

Demakijaż i oczyszczanie w jednym płynie micelarnym od Pharmaceris - Sensi Micellar

Demakijaż i oczyszczanie skóry alergicznej oraz wrażliwej to nie małe wyzwanie. Skóra bywa przesuszona, miewa skłonności do czerwonych plamek, a kosmetyki muszą być wyjątkowo delikatne. Nawilżający płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu SENSI-MICELLAR firmy Pharmaceris. 

 

Płyn jest przeznaczony do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu skóry nadwrażliwej oraz podatnej na alergię. Kosmetyk przeznaczony jest dla skóry w każdym wieku. Płyn zastępuje tradycyjne środki myjące.

 Płyn oparty jest na technologii micelarnej, skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie podrażniając skóry. Innowacyjna IMMUNO-PREBIOTIC FORMULA łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Ekstrakt z hiacyntu wodnego i Glucam skutecznie nawilżają oraz tworzą doskonały system ochronny przeciw szkodliwemu działaniu suchego otoczenia.

Osobiście jestem miłośniczką płynów micelarnych, choć i tak zawsze po ich zastosowaniu przemywam twarz wodą i żelem. Kosmetyk ten pozytywnie mnie zaskoczył. Jest wydajny, nie powodował żadnych podrażnień i dokładnie oczyszczał cerę. Wielkim plusem jest jego delikatność przy równoczesnym dobrym oczyszczaniu. Doskonale radzi sobie nie tylko z podkładem i cieniami, ale tusz i kredka także nie są mu straszne. Skóra nie klei się po nim, a zapach jest przyjemny. Ogólnie rzecz biorąc: polecam!