piątek, kwiecień 12, 2024
poniedziałek, 09 wrzesień 2019 12:05

Kompleksowa regeneracja

Floslek kosmetyki ze śluzem ślimaka Floslek kosmetyki ze śluzem ślimaka

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

Niezwykłe właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji. W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona. Zainteresowanie tą substancją odrodziło się w naukowym świecie kilkanaście lat temu. Obecność śluzu ślimaka w kosmetykach niesie wiele dobroczynnych właściwości.

Dobroczynne właściwości śluzu

Naukowcy stwierdzili, że zwłaszcza gatunek Helixaspersa, dzięki swej specyficznej naturalnej wydzielinie, jest odporny na wiele chorób, m.in. na grzybicę, powszechną w jego naturalnym środowisku. Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę.

Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry. Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka wskazane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej, dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami.

95% filtrat w kosmetykach FLOSLEK

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania. Eliksir i kremy zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technologyTM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają!

Kosmetyki z linii Skin care EXPERT ALL in One

Elixir Koncentrat regenerujący

Floslek Elixir Koncentrat regenerujący

Floslek Elixir Koncentrat regenerujący

 

To wyjątkowo silny koncentrat o żelowej konsystencji. Intensywnie i długotrwale nawilża, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Poprawia wygląd i kondycję skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej. Elixir usuwa również przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i demakijażu.

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

- poprawa wyglądu kondycji skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej u 68%*

- usuwa przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i 92%*

- redukcja ilości zmarszczek nawet o 50%**

* badania satysfakcji klientów

** badania aparaturowe

pojemność 30 ml

cena 59,90 zł

Krem-żel naprawczy dzień/noc

Floslek Krem-żel naprawczy dzień/noc

Floslek Krem-żel naprawczy dzień/noc

 

To wyjątkowy krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, szczególnie dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych.

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

- wygładzenie skóry u 90% osób*

- odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

pojemność 50 ml

cena 46,90 zł

Lekki krem-żel pod oczy

Floslek Lekki krem-żel pod oczy

Floslek Lekki krem-żel pod oczy

To kosmetyk do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej naprawy, bez względu na wiek. Długotrwale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Jest odpowiedni dla kobiet z makijażem permanentnym i sztucznymi rzęsami.

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

- poprawa komfortu skóry wokół oczu u 100% osób*

- regeneracja uszkodzeń naskórka po zabiegach medycyny estetycznej u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

pojemność 15 ml

cena 29,90 zł