sobota, luty 24, 2024
poniedziałek, 27 kwiecień 2020 16:23

Mydło do włosów, o co z tym chodzi?

Mydło do włosów Mydło do włosów

Czy znasz już nowy trend w zakresie mycia włosów? Coraz większą popularnością cieszy się mydło do włosów. Nie należy ich jednak mylić z normalnym mydłem, ponieważ składniki są różne. Wyjaśnimy dokładnie, o co chodzi z mydłem do włosów.

Mydło do włosów – jak działa?

Mydła do włosów są zazwyczaj produkowane bez silikonów, emulgatorów i innych konserwantów. Zamiast tego składają się z różnych olejów i tłuszczów. Przejście z konwencjonalnego szamponu na mydło to wieloetapowy proces, ponieważ włosy muszą najpierw przyzwyczaić się do nowej pielęgnacji. Jednak nie powinno Cię to zniechęcać. Spróbuj go używać przez kilka tygodni. Tylko wtedy możesz poczuć różnicę.

Łatwość użycia

Stosowanie mydła do włosów praktycznie nie różni się od zwykłego szamponu. W kontakcie z wodą mydło staje się pieniące i wygląda jak zwykły szampon. Wystarczy wmasować pianę i spłukać wodą. Na stronie https://piękne-włosy.pl/mydlo-do-wlosow-czyli-szampon-w-kostce/ znajdziesz więcej informacji.

Mydło do włosów – inne zalety

Kolejną zaletą mydła do włosów jest biodegradowalne papierowe opakowanie. Chroni to środowisko naturalne Ponadto, mówi się, że mydło do włosów jest trzy razy bardziej wydajne niż szampon w płynie.

Stosowanie mydła do włosów to nowoczesny sposób pielęgnacji włosów. Preparat jest nie tylko skuteczny i łatwy w użyciu. Wpływa także pozytywnie na środowisko naturalne. Przekonaj się sam!

Media