sobota, 20 maj 2017 20:46

Zmień fryzurę na wiosnę

Wiosna to czas, gdy większość z nas chce coś zmienić. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na wymianę letniej garderoby, to jest inny sposób, aby zaskoczyć zarówno siebie, jak i znajomych – wystarczy zmiana fryzury.

Włosy krótkie czy długie, czyli dylemat każdej kobiety

W nadchodzącym sezonie modne będą zarówno krótkie, jak i długie fryzury. Mistrzowie fryzjerstwa proponują kobietom m.in.:

  • niesforne, gęste grzywki – to idealne rozwiązanie dla pań, które na co dzień czują się dobrze z grzywką,
  • romantyczne upięcia, czyli koki, kucyki retro i warkocze z grzywki – to cyklicznie powracające do łask fryzury, które – z oczywistych względów – cieszą się dużą popularnością wśród pań z długimi włosami,
  • damskiego irokeza – rozwiązanie idealne dla odważnych pań, które nie przepadają za długimi włosami i na co dzień stawiają na zdecydowane strzyżenie.

Co w sytuacji, gdy zdecydowałaś się na krótką fryzurę, a z uwagi na nadchodzące lato, chciałabyś cieszyć się np. długim warkoczem? Okazuje się, że jest na to sposób – wystarczy, że zdecydujesz się na doczepiane włosy.

Dlaczego właśnie doczepiane włosy?

Chcesz szybko zmienić fryzurę? Doczepiane włosy pozwolą ci:

  • Zwiększyć objętość dotychczasowej fryzury. Jeżeli borykasz się z cienkimi włosami, to z pewnością będziesz zadowolona z uzyskanego efektu.
  • Przedłużyć włosy. Doczepiane włosy to rozwiązanie, jeżeli nie masz cierpliwości, aby czekać, aż twoje odrosną. Po zakupie naturalnych pasemek i ich zamocowaniu, możesz cieszyć się włosami dłuższymi o np. 20 cm.
  • Uzyskać efekt ombre. Z pewnością zauważyłaś, że fryzury ombre są w ostatnim czasie bardzo modne. Alternatywą dla farbowania końcówek włosów jest skorzystanie właśnie z jasnych lub ciemnych doczepianych pasemek.

Jak widzisz, korzystając z doczepianych włosów, możesz uzyskać różne, ale zawsze spektakularne, efekty. Co ważne, naturalne pasemka włosów dostępne w sklepach specjalizujących się w ich sprzedaży wcale nie są drogie.

Zanim zakupisz doczepiane włosy – co musisz o nich wiedzieć?

Zdecydowałaś się na doczepiane włosy? Musisz pamiętać, że o takie trzeba prawidłowo zadbać – będziesz musiała je myć, stosując delikatne środki pielęgnacyjne. W efekcie możesz być zmuszona zaopatrzyć się w odpowiedni szampon czy odżywkę – szczegółowe informacje w tym zakresie powinnaś otrzymać od swojego fryzjera.

Współcześnie opracowano kilka sposobów doczepiania włosów – każdy ma swoje wady i zalety. Zanim zdecydujesz się na konkretny, dowiedz się, czy kondycja twoich włosów jest na tyle dobra, że wybrany sposób faktycznie będzie można zastosować.

Choć zabieg doczepiania włosów to radykalna i szybka metamorfoza, to powinnaś też upewnić się, że będziesz mogła z niego skorzystać. Jeżeli twoje włosy są zniszczone, to w pierwszej kolejności konieczne będzie wykonanie zabiegów regeneracyjnych.

 

Czytany 821 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.