poniedziałek, 21 sierpień 2017 12:41

Zabiegi liftingujące

Co to jest lifting? Lifting to operacja plastyczna, a właściwie chirurgiczna, która „naciąga” skórę. Pacjent znajduje się w znieczuleniu ogólnym, kiedy zespół lekarzy nacina skórę w jak najmniej widocznych miejscach i następnie ją naciąga. Nadmiar skóry jest usuwany.

 

Zabieg liftingujący może dotyczyć:
• twarzy – aby usunąć głębokie zmarszczki,
• brzucha – aby pozbyć się zwisającej, niepotrzebnej skóry po szybkiej utracie wagi,
• piersi – aby poprawić ich wygląd, przesunąć brodawkę wraz z jej otoczką.

Powyższa definicja i partie ciała podlegają liftingowi chirurgicznemu, inwazyjnemu, z użyciem skalpela, czyli pełnowymiarowej operacji. Na szczęście, od jakiegoś czasu, możemy cieszyć się nie dość, że nowymi partiami ciała, które podlegać mogą liftingowi, to dodatkowo operacja, a właściwie zabieg, jest przeprowadzany metodą laserową! Metoda ta jest skuteczna, bezpieczna i komfortowa dla pacjenta oraz świetna do stosowania przy liftingu małych partii.

Lifting powiek jest tym zabiegiem, w którym świetnie sprawdzi się metoda laserowa. Dzięki nowoczesnej formie zabiegu unikamy skalpela i operacji obciążającej nasz organizm. Miejsce, w którym wykonamy taki zabieg, możemy wybierać spośród wielu klinik i gabinetów medycyny estetycznej i laseroterapii.

Warto jednak wybrać sprawdzone miejsce, które sprosta naszym oczekiwaniom, a efekt będzie satysfakcjonujący. Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna jest miejscem, które warto znać i odwiedzić. W tematyce liftingu powiek Klinika oferuje nam zabieg nowoczesnymi laserami Er: Yag Fotona Spectro Sp i Dualis Sp, które stosuje się właśnie do liftingu powiek i ich okolic. Zabieg polega na pobudzeniu do pracy naszej skóry tak, by doprowadzić do złuszczenia naskórka i tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Dla bezpieczeństwa zdrowia pacjenta i ochrony jego wzroku, podczas zabiegu stosowane są specjalne osłony na oczy. Klinika Vesuna proponuje i zaleca wykonanie serii 3 zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących nas efektów. Poza tym, że zabieg laserowy jest dużo mniej inwazyjny niż skalpel, to taka forma liftingu pozwala nam na osiągnięcie efektów podobnych do tych operacyjnych:
• redukcja ‘’kurzych łapek’’,
• widoczne zwiększenie napięcia skóry,
• wygładzenie skóry powiek i okolic wokół oczu,
• redukcja zmarszczek powiek górnych i dolnych.

Czytany 705 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.