środa, 18 luty 2015 18:02

Wymarzona objętość

Remington - Wałki do włosów Big Style Remington - Wałki do włosów Big Style

Która z nas nie miała kiedyś ochoty zmienić czegoś w swoim wyglądzie. Kombinujemy z ubraniami, makijażem i dodatkami, a tymczasem to włosy mają decydujący wpływ na nasz wygląd. Smętnie zwisające wzdłuż twarzy kosmyki, leniwie opierające się na ramionach, nigdy nie zrobiły na nikim dobrego wrażenia.

Przyznaj sama, też tego nie lubisz, prawda? Rano zazwyczaj nie mamy czasu na to, aby bawić się w fryzjerkę i poświęcić mnóstwo czasu na stylizację i poprawę włosów. Ileż można spać w papilotach, które przecież mimo że miękkie, to nie zapewniają komfortu, albo prostować w kółko włosy prostownicą. Czas coś zmienić, a z pomocą przychodzi firma Remington, oddając w nasze ręce wałki do włosów Big Style. 

Dzięki nim, niezależnie od tego, czy masz grube czy cienkie, sprężyste czy suche włosy – możesz w mgnieniu oka wyczarować fryzurę pełną objętości, bez niszczenia włosów. Jak to działa?

Produkt ten stanowi wspaniałą alternatywę dla podgrzewanych wałków do włosów czy zakręcania ich za pomocą gorącego nawiewu suszarki. Zawiera 15 samoprzyczepnych wałków, dzięki czemu nie trzeba korzystać ze spinek. Wystarczy bowiem wybrać rozmiar wałka, spośród 3 rodzajów jakie proponuje producent (5 x 30 mm, 5 x 38 mm oraz 5x50mm), przymocować go do stylera znajdującego się w zestawie, zawinąć włosy oraz pozwolić stylerowi wysuszyć lok od wewnątrz. To wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać pełną objętości fryzurę.

Do wyboru mamy 2 prędkości nawiewu, a także zimny nawiew dla utrwalania włosów. Szczotka termiczna Big Style Bristle zadba o nadanie ostatecznego kształtu Twoim włosom, odpowiednio kształtując ich końcówki i dodając objętości od samej nasady. Została ona zaprojektowana tak, aby nadać objętości włosom cienkim, a włosy grubsze ujarzmić i wygładzić. Ten wspaniały zestaw do stylizacji posiada własną torebkę, aby móc bezpiecznie przechowywać styler, wałki i wszystkie dodatki razem. Dodatkowym ułatwieniem jest z pewnością obrotowy kabel oraz uchwyt do zawieszania.

 

Czytany 1769 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.