wtorek, 15 wrzesień 2015 12:59

Stylizacja włosów – co jest modne w tym sezonie?

Zmiana pory roku nierzadko sprawia, że mamy ochotę na małą metamorfozę. A jak najłatwiej do niej doprowadzić? Wystarczy szybka wizyta u fryzjera. Tylko jak wybrać tego najodpowiedniejszego?

Jesień to idealny czas na dokonanie zmian w swoim wyglądzie – pod warunkiem, że wybierzemy coś, co będzie do nas pasowało. Jak wykonać research, który sprawi, że podczas wizyty u fryzjera nie popełnimy niemożliwego do naprawienia błędu? Po pierwsze, poszukaj w Internecie stylizacji odpowiednich do twojego kształtu twarzy. Jeśli wciąż nie jesteś przekonana, poszukaj gwiazdy, która ma podobny do ciebie typ urody i to w niej poszukaj inspiracji. Oczywiście możesz też poprosić o pomoc specjalistę, ale wtedy tym uważniej musisz wybrać salon, któremu się powierzysz. Najlepiej zdecydować się na coś o sprawdzonej reputacji, na przykład fryzjera w Warszawie w studio urody Sophia.

Warto też sugerować się trendami, choć należy tu zachować pewną rozwagę. Jednak są one wielką skarbnicą pomysłów, zwłaszcza, że w dzisiejszej rzeczywistości modne jest właściwie wszystko – o ile tylko potrafimy to sprzedać. Na przykład jeśli od lat zapuszczasz włosy i cenisz ich naturalny look, nie musisz wcale od niego odchodzić. Wystarczy, że delikatnie je wystylizujesz, zapewniając im łagodny, romantyczny wygląd. Możesz też zafundować sobie piękne naturalne loki.

Z drugiej strony niezmiennie na czasie są również drapieżne fryzury. Jeśli masz odwagę, postaw na mocne, asymetryczne cięcie, radykalne cieniowanie, krótką, chłopięcą fryzurę. Jej może towarzyszyć odważna koloryzacja, na przykład z elementami mocnej czerwieni, intensywnej czerni albo oberżyny. Jeśli natomiast w sferze koloryzacji wolisz coś łagodniejszego, niesłabnącą popularnością cieszy się choćby ombre. Na topie są też odcienie popielate.

Pamiętaj, że nieważne na co się zdecydujesz, powinno to pozostawać w zgodzie z twoim stylem i samopoczuciem. Nie ma sensu na siłę forsować zmian, które zamiast radości wywołają w tobie niepewność. Zawsze możesz jedynie delikatnie odświeżyć swoją fryzurę za pomocą odpowiedniej stylizacji włosów.

Czytany 1574 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.