sobota, 30 kwiecień 2022 15:00

Przeszczep włosów Turcja - dlaczego warto zdecydować się na zabieg właśnie tam?

przeszczep włosów Turcja przeszczep włosów Turcja Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Twoje włosy straciły dawną objętość? Zauważyłeś, że wypada ich coraz więcej, a zakola stają się coraz bardziej widoczne? Jeśli stanowi to dla Ciebie duży dyskomfort, pomyśl o przeszczepie włosów! 

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg. A największą popularnością cieszą się przeszczepy włosów w Turcji. Dowiedz się dlaczego!

Wypadanie włosów to problem, z którym zmaga się wiele osób. Dotyczy on przede wszystkim mężczyzn, natomiast wśród kobiet również występuje takie zjawisko. Jeśli przyczyną są kwestie zdrowotne, odpowiednie leczenie zwykle wystarcza. Natomiast w większości przypadków łysienie spowodowane jest innymi czynnikami, takimi jak geny. W przypadku mężczyzn najczęściej mamy do czynienia właśnie z łysieniem androgenowym, co powoduje, że tracą włosy w charakterystycznych miejscach. Tutaj już nie pomogą żadne leki. Nie można też zapobiec wypadaniu włosów. Zabieg przeszczepu włosów jest jedynym skutecznym sposobem, na przywrócenie fryzurze dawnej objętości i wyglądu. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na jego wykonanie. Ale dlaczego spora część z nich wyjeżdża na przeszczep włosów do Turcji? Sprawdźmy to!

Najlepsi specjaliści i renomowane kliniki 

Jeśli chcesz zrobić przeszczep włosów Turcja, jest świetnym kierunkiem. To bowiem światowy lider, jeśli chodzi o przeszczepy włosów! W tej kategorii nie ma sobie równych. I to wcale nie jedynie z powodu liczebności wykonywanych zabiegów, a doświadczania w tej dziedzinie. W Polsce przeszczepy takie wykonuje się na większą skalę od niedawna. Transplantacja włosów w Turcji cieszy się natomiast ogromną popularnością już od dawna, dlatego też lekarze, którzy przeprowadzają takie zabiegi, mają za sobą lata praktyki. 

W Turcji znajdują się największe i najbardziej cenione kliniki zajmujące się przeszczepami włosów. Zapewniają one nie tylko skuteczność, ale i wspaniałe i niezwykle komfortowe warunki dla swoich pacjentów. Dlatego też decydując się na wyjazd, możesz mieć pewność, że będzie to dla Ciebie wspaniałe doświadczenie. 

Warto podkreślić, że każda dobra klinika transplantacji włosów w Turcji stosuje najnowocześniejsze technologie przeszczepów. Ta dziedzina medycyny rozwija się tam w niezwykle szybkim tempie. Wykonasz tam zarówno przeszczep włosów metodą FUE, jak i DHI. 

Przeszczep włosów Turcja — cennik

Powodem, dla którego warto zdecydować się na transplantację włosów w Turcji, są też kwestie finansowe. Krótko mówiąc, cena zabiegu przeszczepu włosów jest tam znacznie niższa niż w Polsce i innych Europejskich krajach. I nie jest to wcale mała różnica, bo w niektórych przypadkach może wynosić nawet około 70% ceny. 

Jeśli chodzi o przeszczep włosów Turcja cena zabiegu zaczyna się już od około 1900 euro. A to oznacza, że możesz cieszyć się nowymi włosami za niecałe 10000 zł. Myślisz, że to dużo? Musisz więc wiedzieć, że ceny zabiegów w Polsce sięgają nawet do 40000 zł. Różnica jest więc ogromna. Przy tym Tureckie kliniki zapewniają taką samą lub nawet wyższą jakość, komfort i skuteczność zabiegu. Oczywiście koszt może różnić się w zależności od tego, gdzie wykonuje się przeszczep włosów w Turcji. Cennik ma jednak każda klinika, dlatego też możesz z łatwością zapoznać się z ofertami.  

 

Zastanawiasz się, dlaczego przeszczep włosów za granicą jest tak tani? Jak to możliwe, że różnica w cenach jest tak ogromna? To akurat dość proste. Turcja jest poza UE, a przez to wszelkie koszty, stawki oraz inne kwestie finansowe kształtują się tu po prostu zupełnie inaczej.