wtorek, 17 luty 2015 10:32

Perfekcyjna gładkość bez bólu

Remington - Depilator bezprzewodowy 2 w 1 Smooth & Silky Remington - Depilator bezprzewodowy 2 w 1 Smooth & Silky

Dla kobiet świeżość, lekkość i elegancja to podstawowe zasady dobrego wyglądu i samopoczucia. Do tego gładka skóra to element obowiązkowy. Do wyboru mamy pozornie mnóstwo metod depilacji, jednak mało która z tych najbardziej powszechnych zdaje egzamin tak, aby w pełni nas zadowolić. Każda ma swoje wady, u jednej będzie to szybki czas odrastania włosków (maszynka do golenia, krem do depilacji), mało przyjemny, bo bolesny zabieg (depilacja gorącym woskiem czy pastą cukrową), w dodatku nabawić można się uczuleń, infekcji i podrażnień.

Odrastające włoski bowiem są mocniej widoczne oraz drapią skórę. O tych wrastających pod nią nawet nie wspominam. Najlepszym rozwiązaniem dla wielu z nas okazuje się depilator. Co prawda sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych (choć da się przyzwyczaić), to jednak zapewnia gładką skórę na długi czas, najdłuższy chyba ze wszystkich domowych metod. Choć i w tym przypadku ciężko nieraz wystawić piątkę z plusem za działanie. Narzekamy głównie na ciągnący się kabel, który utrudnia wybranie dogodnej dla nas pozycji jak również na to, iż depilatory nie zawsze chwytają krótkie włoski i sobie z nimi nie radzą. Z wybawieniem od tych problemów przychodzi bezprzewodowy depilator 2 w 1 Smooth & Silky marki Remington. 

 

Produkt ten można stosować zarówno na sucho, jak i na mokro, co z pewnością przypadnie do gustu paniom posiadającym wrażliwą skórę. Wiadomo bowiem, że skóra po kąpieli czy prysznicu jest mniej podatna na podrażnienia, ponieważ jest miękka i łatwiej wyrywać z niej włoski. Dodatkowo usuwa on nawet najkrótsze, bo mające 0.5 mm włoski, co pozwala na posiadanie gładkiej skóry non stop, bez konieczności czekania dnia czy dwóch aż odrastające włoski osiągną długość odpowiednią do usunięcia.

Ruchoma głowica dostosowuje się do konturów ciała, a doskonałe rozmieszczenie pęset gwarantuje, że urządzenie jest bardzo dokładne i łatwe w użyciu. Nakładka masująca z aloesem zwiększa komfort użytkowania, a efekty depilacji utrzymują się aż do czterech tygodni.

Czytany 1445 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.