środa, 12 styczeń 2022 12:02

Nowości w świecie Yasumi

Nowy Rok przynosi nowe postanowienia, również te dotyczące urody. Jeśli chcesz poświęcić więcej czasu swojej skórze, zapoznaj się z nowościami proponowanymi przez Yasumi. Twoja skóra odwdzięczy się jak umie najlepiej.

YASUMI Derma Roller V2

YASUMI Derma Roller V2

mezoterapia mikroigłowa

YASUMI Derma Roller V2 tworzy mikrouszkodzenia, które stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a tym samym przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa również absorbcję składników aktywnych aż o 85%. Regularnie stosowany spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry i wyrównuje jej koloryt.

YASUMI Derma Roller V2 jest urządzeniem kosmetycznym wyposażonym w 64 tytanowe igły, rozłożone na 4 tarczach, szklany zbiorniczek, który mieści 10 ml serum, oraz pokrywę zabezpieczającą roller przed zabrudzeniem. Igły mogą mieć dwie długości.

 • 0,25 mm – do mezoterapii okolic oczu oraz twarzy w przypadku skóry wrażliwej
 • 0,50 mm – do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu

Zabieg mezoterapii mikroigłowej warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w odstępie przynajmniej dwóch dni. W wyniku powstałych mikrouszkodzeń skóra wytwarza więcej kolagenu i elastyny, a dzięki temu staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Mikrouszkodzenia zwiększają także absorbcję składników aktywnych zawartych w serum aż o 85%. Serum dobieraj indywidualnie do swoich potrzeb. W internetowym sklepie oraz gabinetach YASUMI znajdziesz wiele propozycji skoncentrowanych preparatów w ampułkach.

Jak używać Derma Rollera V2

 1. Wykonaj staranny demakijaż twarzy, szyi, dekoltu.
 2. Przed zabiegiem zdezynfekuj aplikator.
 3. Do szklanego zbiorniczka wlej wybrane serumYASUMI.
 4. Zdejmij plastikową pokrywę z aplikatora.
 5. Przyłóż do skóry aplikator z igiełkami i delikatnie dociskając rozpocznij nakłuwanie wybranej okolicy. Urządzenie prowadź w pionie, poziomie i po skosie. Zabieg powinien trwać od 4 do 10 minut.
 6. Po skończeniu ponownie zdezynfekuj aplikator oraz umyj słoiczek, w ktorym było serum.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • stan zapalny skóry
 • choroba nowotworowa

 

Cena YASUMI Derma Roller V2 – 69 zł

Zestaw dostępny na https://sklep.yasumi.pl/

 

YASUMI Nuno Thermo

YASUMI Nuno Thermo

szczoteczka soniczna z termoterapią

YASUMI Nuno Thermo gwaratuje nowoczesną, skuteczną metodę oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia mikrokrążenie i wspiera kuracje odmładzające. Ze względu na wysoką skutecznośc działania, polecana jest także w pielęgnacji cery trądzikowej.

YASUMI Nuno Thermo to wyjątkowa szczoteczka soniczna wyposażona w miękką, silikonową końcówkę, która dzięki pulsacji efektywnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Delikatnie masuje, dzięki czemu poprawia mikrokrążenie, a tym samym przyswajanie składników aktywnych. Szczoteczka oferuje 6 poziomów intensywności wibracji oraz termoterapię. Wytwarzane ciepło dociera do głębszych warstw skóry, uruchamia procesy naprawcze na poziomie komórkowym, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, zwiększa przepływ krwi i limfy, redukuje cienie pod oczami i drobne zmarszczki. Dodatkowo relaksuje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. W YASUMI Nuno Thermo wykorzystano nowoczesną technologię IPX7, dzieki czemu szczoteczka jest bezpieczna w użytkowaniu.

Cena YASUMI Nuno Thermo – 329 zł

Dostępna na https://sklep.yasumi.pl/