Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 27 kwiecień 2015 13:13

Narodowe piękno– uwierz w siebie z Dove

Jesteś piękna! Uwierz w to, cudowna Dziewczyno! Nieważne ile masz lat, jakiej jesteś narodowości, ani jaki masz typ urody. Nie liczy się także to, ile kresek wskazuje Twoja waga ani obwód ciała. Wiesz dlaczego? Bo piękno jest w Tobie – w Twojej głowie, pozytywnym nastawieniu do świata i innych ludzi, a także pewności siebie.

Kanony piękna kreowane przez współczesne media to reklamowa papka – za wzór „piękna” stawiane są sylwetki, które w rzeczywistości nie istnieją. Dlatego porównywanie się do wizerunków prezentowanych w mediach jest ogromnym błędem. Jakiś czas temu przeprowadzone zostały badania nad figurą lalki Barbie – pokazały one, iż gdyby w rzeczywistości istniała dzieczyna o jej proporcjach – natychmiast by umarła. Jej szyja bowiem złamałaby się pod ciężarem głowy, a stopy okazałyby się za krótkie – natychmiast by się wywróciła. Także oczy okazują się zupełnie nienaturalnej wielkości, a obwód talii spowodowałby zmiażdżenie wszystkich narządów wewnętrznych. Dlaczego więc na siłę na każdym kroku propoaguje się nieistniejący ideał, niszczący życie tak wielu z nas? Nie wiadomo, lecz przypuszczać można, iż kryją się za tym cele czysto marketingowe, mające za zadanie postawić działanie produktu bądź ubrania w lepszym świetle – jako przynoszącego cudowne efekty.

Słyszałaś zapewnie nieraz, że Polki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie – ta opinia nie wzięła się przecież znikąd, prawda? Marka Dove jakiś czas temu postanowiła oglosić rozpoczęcie nowej kampanii zatytułowanej „NaroDove piękno”. Odpowiedzieć ma ona na pytanie, czym dla nas, Polek jest piękno, a także służyć ma za inspirację do dojrzenia go w sobie. Najnowsze badania marki pokazały, iż jedynie 6 procent (!) z nas uważa się za piękne, a 59 % ledwie za...przeciętne! Dziewczyny, dlaczego tak nisko się oceniacie?

Twarzą kampanii została znana, lubiana i cały czas pozytywnie nastawiona do otoczenia – Dorota Wellman, lecz założeniem pomysłodawców kampanii jest, aby możliwość przyłączenia się do niej miała każda z Pań. Wystarczy wejść na stronę www.idoveyou.pl/narodovepiekno oraz wyrazić swoje poparcie dla kampanii poprzez kliknięcie „popieram”. Jeśli zechcą – mogą zaprezentowac własny manifest i uzupełnić zdanie „Jestem piękna, bo...”.

Rozpoczęcie akcji zaplanowano na 11 maja – do tego czasu, moja Kochana Czytelniczko masz jeszcze sporo czasu aby zastanowić się, co uważasz w sobie za piękne. Pamiętaj : piękno to nie tylko „książkowe” wymiary, ale także Twój uśmiech i ogromne serce! Do dzieła!

 

 

Czytany 5721 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech

  Poczciwe kremy i tradycyjne masaże? Nie tylko! Choć w drogeriach nadal można znaleźć mniej więcej takie same środki na cellulit i blizny, jak kilkanaście lat temu, to w gabinetach medycyny estetycznej wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Przeczytaj o laserze frakcyjnym CO2 i innych!

 • Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu

  Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, jak zrzucić swoje zbędne kilogramy? Chcesz zawalczyć o własną sylwetkę jednak nie masz pojęcia, w jaki sposób tego dokonać? Jeśli tak to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości informacji niezbędnych do zrealizowania zamierzonych efektów.

 • Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg?

   Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jego efekty w porównaniu z użyciem tradycyjnej maskary czy domowym przyklejaniem kępek nie mają sobie równych.

 • Gotowa na sylwestra Gotowa na sylwestra

  Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz się jak prawdziwa królowa balu. Nawet, jeśli zaczniesz się szykować za pięć dwunasta.