Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 11:13

Narodowe piękno– uwierz w siebie z Dove

Jesteś piękna! Uwierz w to, cudowna Dziewczyno! Nieważne ile masz lat, jakiej jesteś narodowości, ani jaki masz typ urody. Nie liczy się także to, ile kresek wskazuje Twoja waga ani obwód ciała. Wiesz dlaczego? Bo piękno jest w Tobie – w Twojej głowie, pozytywnym nastawieniu do świata i innych ludzi, a także pewności siebie.

Kanony piękna kreowane przez współczesne media to reklamowa papka – za wzór „piękna” stawiane są sylwetki, które w rzeczywistości nie istnieją. Dlatego porównywanie się do wizerunków prezentowanych w mediach jest ogromnym błędem. Jakiś czas temu przeprowadzone zostały badania nad figurą lalki Barbie – pokazały one, iż gdyby w rzeczywistości istniała dzieczyna o jej proporcjach – natychmiast by umarła. Jej szyja bowiem złamałaby się pod ciężarem głowy, a stopy okazałyby się za krótkie – natychmiast by się wywróciła. Także oczy okazują się zupełnie nienaturalnej wielkości, a obwód talii spowodowałby zmiażdżenie wszystkich narządów wewnętrznych. Dlaczego więc na siłę na każdym kroku propoaguje się nieistniejący ideał, niszczący życie tak wielu z nas? Nie wiadomo, lecz przypuszczać można, iż kryją się za tym cele czysto marketingowe, mające za zadanie postawić działanie produktu bądź ubrania w lepszym świetle – jako przynoszącego cudowne efekty.

Słyszałaś zapewnie nieraz, że Polki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie – ta opinia nie wzięła się przecież znikąd, prawda? Marka Dove jakiś czas temu postanowiła oglosić rozpoczęcie nowej kampanii zatytułowanej „NaroDove piękno”. Odpowiedzieć ma ona na pytanie, czym dla nas, Polek jest piękno, a także służyć ma za inspirację do dojrzenia go w sobie. Najnowsze badania marki pokazały, iż jedynie 6 procent (!) z nas uważa się za piękne, a 59 % ledwie za...przeciętne! Dziewczyny, dlaczego tak nisko się oceniacie?

Twarzą kampanii została znana, lubiana i cały czas pozytywnie nastawiona do otoczenia – Dorota Wellman, lecz założeniem pomysłodawców kampanii jest, aby możliwość przyłączenia się do niej miała każda z Pań. Wystarczy wejść na stronę www.idoveyou.pl/narodovepiekno oraz wyrazić swoje poparcie dla kampanii poprzez kliknięcie „popieram”. Jeśli zechcą – mogą zaprezentowac własny manifest i uzupełnić zdanie „Jestem piękna, bo...”.

Rozpoczęcie akcji zaplanowano na 11 maja – do tego czasu, moja Kochana Czytelniczko masz jeszcze sporo czasu aby zastanowić się, co uważasz w sobie za piękne. Pamiętaj : piękno to nie tylko „książkowe” wymiary, ale także Twój uśmiech i ogromne serce! Do dzieła!

 

 

Czytany 5650 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.