Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 30 marzec 2015 15:00

Nakręć się na loki!

Remington- Lokówka Curl Revolution Remington- Lokówka Curl Revolution

Obracasz się z boku na bok, licząc w duchu na to, iż do budzika zostało jeszcze sporo czasu...Nie zdążasz nawet dokończyć myśli, kiedy jego nieubłagany dźwięk bezlitośnie wyrwa Cię z objęć Morfeusza. Chcąc nie chcąc, musisz wstać i rozpocząć dzień. Dzień jak co dzień – myjesz się, jesz, ubierasz, w międzyczasie odbierasz i wykonujesz telefony, zgarniasz szybkim ruchem najpotrzebniejsze rzeczy do torebki.

Wszystko jak zawsze, do wyjścia jeszcze pięć minut – jest dobrze. Tylko ta uparta myśl, że o czymś zapomniałaś nie daje spokoju...Patrzysz w lustro i stajesz jak wryta – to Twoje włosy! Znów o nich zapomniałaś! Co zrobić, kiedy za chwilkę musisz wychodzić, a Twoja fryzura przypomina ptasie gniazdo?

Firma Remington zna doskonale potrzeby współczesnych kobiet, dlatego tworzy produkty wychodzące naprzeciw ich wymaganiom. Przypominasz sobie, że na szczęście w szafce schowana jest właśnie lokówka Curl Revolution. Nawet jeśli pod nogami plączą Ci się spragnione właśnie teraz pieszczot zwierzaki, Ty masz pełną swobodę ruchu – bowiem urządzenie to obraca się automatycznie, dzięki czemu nie musisz nawijać kosmyków. Bez zbędnego kombinowania wyczarujesz loki jakie chcesz – lokówka ta umożliwia bowiem wybór kierunku, dzięki czemu w kilka chwil stworzyć możemy jednolite i eleganckie uczesanie (obracanie w jedną stronę), bądź o bardziej naturalnym efekcie (różne kierunki).

 

Przygotowanie urządzenia do pracy zajmie Ci mniej więcej tyle czasu, ile odczepienie kota od nogawki i wygonienie go z łazienki – czyli mniej więcej 15 sekund. Wspomnieć warto o tym, iż lokówka ta została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz z pięcioma ustawieniami temperatury, a także funkcją Temperature Boost – dla włósów grubszych bądź większych partii. Ochrona przed puszeniem i elektryzowaniem kosmyków zapewniona jest dzięki zastosowaniu antystatycznej, ceramicznej, turmalinowej oraz gładkiej powierzchni grzewczej.

Jeśli kot nadal będzie uparcie wyrażał akurat momenty miłości wobec Ciebie – nie martw się tym, iż odłożenie lokówki na pralkę bądź w inne miejsce na czas przeniesienia pupila w inne miejsce spowoduje straty – urządzenie dla bezpieczeństwa wyłącza się bowiem po 60 sekundach bezczynności!

Czytany 1290 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!