poniedziałek, 30 marzec 2015 17:00

Nakręć się na loki!

Remington- Lokówka Curl Revolution Remington- Lokówka Curl Revolution

Obracasz się z boku na bok, licząc w duchu na to, iż do budzika zostało jeszcze sporo czasu...Nie zdążasz nawet dokończyć myśli, kiedy jego nieubłagany dźwięk bezlitośnie wyrwa Cię z objęć Morfeusza. Chcąc nie chcąc, musisz wstać i rozpocząć dzień. Dzień jak co dzień – myjesz się, jesz, ubierasz, w międzyczasie odbierasz i wykonujesz telefony, zgarniasz szybkim ruchem najpotrzebniejsze rzeczy do torebki.

Wszystko jak zawsze, do wyjścia jeszcze pięć minut – jest dobrze. Tylko ta uparta myśl, że o czymś zapomniałaś nie daje spokoju...Patrzysz w lustro i stajesz jak wryta – to Twoje włosy! Znów o nich zapomniałaś! Co zrobić, kiedy za chwilkę musisz wychodzić, a Twoja fryzura przypomina ptasie gniazdo?

Firma Remington zna doskonale potrzeby współczesnych kobiet, dlatego tworzy produkty wychodzące naprzeciw ich wymaganiom. Przypominasz sobie, że na szczęście w szafce schowana jest właśnie lokówka Curl Revolution. Nawet jeśli pod nogami plączą Ci się spragnione właśnie teraz pieszczot zwierzaki, Ty masz pełną swobodę ruchu – bowiem urządzenie to obraca się automatycznie, dzięki czemu nie musisz nawijać kosmyków. Bez zbędnego kombinowania wyczarujesz loki jakie chcesz – lokówka ta umożliwia bowiem wybór kierunku, dzięki czemu w kilka chwil stworzyć możemy jednolite i eleganckie uczesanie (obracanie w jedną stronę), bądź o bardziej naturalnym efekcie (różne kierunki).

 

Przygotowanie urządzenia do pracy zajmie Ci mniej więcej tyle czasu, ile odczepienie kota od nogawki i wygonienie go z łazienki – czyli mniej więcej 15 sekund. Wspomnieć warto o tym, iż lokówka ta została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz z pięcioma ustawieniami temperatury, a także funkcją Temperature Boost – dla włósów grubszych bądź większych partii. Ochrona przed puszeniem i elektryzowaniem kosmyków zapewniona jest dzięki zastosowaniu antystatycznej, ceramicznej, turmalinowej oraz gładkiej powierzchni grzewczej.

Jeśli kot nadal będzie uparcie wyrażał akurat momenty miłości wobec Ciebie – nie martw się tym, iż odłożenie lokówki na pralkę bądź w inne miejsce na czas przeniesienia pupila w inne miejsce spowoduje straty – urządzenie dla bezpieczeństwa wyłącza się bowiem po 60 sekundach bezczynności!

Czytany 1383 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.