Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 30 marzec 2015 17:00

Nakręć się na loki!

Remington- Lokówka Curl Revolution Remington- Lokówka Curl Revolution

Obracasz się z boku na bok, licząc w duchu na to, iż do budzika zostało jeszcze sporo czasu...Nie zdążasz nawet dokończyć myśli, kiedy jego nieubłagany dźwięk bezlitośnie wyrwa Cię z objęć Morfeusza. Chcąc nie chcąc, musisz wstać i rozpocząć dzień. Dzień jak co dzień – myjesz się, jesz, ubierasz, w międzyczasie odbierasz i wykonujesz telefony, zgarniasz szybkim ruchem najpotrzebniejsze rzeczy do torebki.

Wszystko jak zawsze, do wyjścia jeszcze pięć minut – jest dobrze. Tylko ta uparta myśl, że o czymś zapomniałaś nie daje spokoju...Patrzysz w lustro i stajesz jak wryta – to Twoje włosy! Znów o nich zapomniałaś! Co zrobić, kiedy za chwilkę musisz wychodzić, a Twoja fryzura przypomina ptasie gniazdo?

Firma Remington zna doskonale potrzeby współczesnych kobiet, dlatego tworzy produkty wychodzące naprzeciw ich wymaganiom. Przypominasz sobie, że na szczęście w szafce schowana jest właśnie lokówka Curl Revolution. Nawet jeśli pod nogami plączą Ci się spragnione właśnie teraz pieszczot zwierzaki, Ty masz pełną swobodę ruchu – bowiem urządzenie to obraca się automatycznie, dzięki czemu nie musisz nawijać kosmyków. Bez zbędnego kombinowania wyczarujesz loki jakie chcesz – lokówka ta umożliwia bowiem wybór kierunku, dzięki czemu w kilka chwil stworzyć możemy jednolite i eleganckie uczesanie (obracanie w jedną stronę), bądź o bardziej naturalnym efekcie (różne kierunki).

 

Przygotowanie urządzenia do pracy zajmie Ci mniej więcej tyle czasu, ile odczepienie kota od nogawki i wygonienie go z łazienki – czyli mniej więcej 15 sekund. Wspomnieć warto o tym, iż lokówka ta została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz z pięcioma ustawieniami temperatury, a także funkcją Temperature Boost – dla włósów grubszych bądź większych partii. Ochrona przed puszeniem i elektryzowaniem kosmyków zapewniona jest dzięki zastosowaniu antystatycznej, ceramicznej, turmalinowej oraz gładkiej powierzchni grzewczej.

Jeśli kot nadal będzie uparcie wyrażał akurat momenty miłości wobec Ciebie – nie martw się tym, iż odłożenie lokówki na pralkę bądź w inne miejsce na czas przeniesienia pupila w inne miejsce spowoduje straty – urządzenie dla bezpieczeństwa wyłącza się bowiem po 60 sekundach bezczynności!

Czytany 1317 razy

Artykuły powiązane

 • Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje! Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje!

  Wygląd i kondycja włosów w pewnym stopniu zależą od genów, ale odpowiednia i systematyczna pielęgnacja może znacznie poprawić ich stan. Masz na to wpływ – aby mieć zdrowe i lśniące kosmyki, warto zadbać też o dietę, wybrać odpowiednie zabiegi stylizacyjne, kosmetyki oraz fryzjera. Na wygląd włosów wpływa bowiem wiele czynników. Podpowiadamy, jak o nie zadbać.

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • Naturalna pielęgnacja włosów Naturalna pielęgnacja włosów

  Piękne, lśniące i ładnie układające się włosy – o takich marzy każda kobieta. Jednak w wielu przypadkach okazuje się, że coś przeszkadza w uzyskaniu takiego efektu.

 • W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki? W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki?

  Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej idealnej codzienności? My przede wszystkim od zawsze stawiamy na wygodę i odpowiednią pielęgnację ciała.