środa, 14 październik 2020 12:58

Najlepsza metoda przedłużania włosów na najważniejszy dzień - czyli ślubna fryzura

przedłużanie włosów przedłużanie włosów

Najlepsza metoda przedłużania włosów na najważniejszy dzień - czyli ślubna fryzura Jest taki dzień, kiedy każda kobieta wie, w co się ubrać. Jest taki dzień, kiedy każda kobieta wie, jaki będzie mieć makijaż i biżuterię.

Jest też taki dzień, raz w życiu, kiedy każda kobieta wie, jak chce się uczesać.

Panna Młoda to znakomita postać - zawsze zachwyca swym strojem, makijażem ale i fryzurą.

Jednakże nie każda z nas kobiet, ma lśniące, długie i bujne włosy. Natura nie jest sprawiedliwa. Jednym daje piękne usta, innym super figurę, a innym fenomenalne włosy. Jak sobie poradzić, gdy chcemy podczas tego jedynego w swoim rodzaju dnia wyglądać obłędnie, a nie mamy naturalnie długich i bujnych włosów? Jest na to sposób! A ja Wam go przedstawię.

Przedłużanie włosów naturalnym włosiem – to jest to! Nie musisz martwić się, że włosy rosną Ci powoli, nie musisz faszerować się toną witamin aby były mocne. Po prostu – wybierasz kolor, przygotowujesz się do wizyty u fryzjera, przychodzisz, zakładasz i viola!

Nim jednak zdecydujesz się na przedłużanie włosów, warto wiedzieć jaką metodę najlepiej wybrać.

1. Tape On – bardzo wygodna i efektownie prezentująca się metoda. Potocznie nazywana „kanapkową”. Polega na przyklejeniu pasma włosów do naszych naturalnych włosów za pomocą taśmy. Taśma ta jest przezroczysta i na tyle lekka, iż nie ciągnie i nie widać jej. Świetnie sprawdza się na cienkich włosach.

2. Clip In – bardzo łatwa i szybka w wykonaniu metoda. Polega na dopięciu przedłużanych włosów do naszych włosów za pomocą specjalnych spinek. Większość pań po obejrzeniu instruktażowego filmiku są wstanie samodzielnie przedłużyć sobie włosy.

3. Ponytail – jak sama nazwa wskazuje, to koński ogon wykonany z naturalnych włosów. Po prostu zakładasz go i zdejmujesz za pomocą rzepu oraz małego grzebyka. Idealnie się sprawdza na ślubne stylizacje. Gdy już znasz metody, czas na przeanalizowanie która z nich jest właśnie dla Ciebie. Clip In i Ponytail to typowe sposoby przedłużania włosów na jakieś szczególne okazje.nNie ponosisz ich długi czas, a one nie osłabiają twoich włosów. Z kolei metoda Tape On w szybki sposób zmieni twoje oblicze, lecz może pozostać z tobą nawet na co najmniej 5-6 tygodni. Jednakże ważna jest tutaj pielęgnacja włosów.

Niemniej, którąkolwiek z metod wybierzesz, jedno jest pewne – przedłużone włosy spowodują, że w dniu własnego ślubu będziesz wyglądać jeszcze piękniej!