Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:19

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez makijażu. Niektóre z nas co rano spędzają dobrą godzinę, żeby się umalować. Nie lepiej zaoszczędzić ten czas i spokojnie się wyspać? Na czym polega makijaż permanentny?

 

Na czym polega makijaż permanentny oczu?

Robiąc sobie kreskę na górze, chcemy podkreślić nasze oczy i nadać rzęsom objętości, działa to kiedy użyjemy do tego celu kredki, cienia czy właśnie zrobimy „tatuaż” na powiece. Makijaż permanentny oczu to dobre rozwiązanie dla osób noszących okulary, dzięki takiemu makijażowi mają pewność, że kreski są równe i proste. Kreska na oku jest dobierana do konkretnej osoby, może być bardzo widoczna, bądź po prostu podkreślać oko. Długość gojenia się oka po takim zabiegu, jak i ból, jaki odczuwamy nie jest jednakowy dla wszystkich. Wszystko zależy od naszej tolerancji na ból.

Na czym polega makijaż permanentny ust?

Na rynku dostępne jest wiele pomadek długotrwałych, jednak nijak one się mają do makijażu permanentnego ust. Dzięki takiemu makijażowi nie martwisz się, że po każdym jedzeniu musisz poprawić usta. Mając taki makijaż, nawet kiedy w środku nocy zdarzy się jakaś niespodziewana sytuacja, możesz wyjść dosłownie tak jak stoisz. Kolor takiego makijażu dobierany jest do konkretnej osoby, biorąc pod uwagę upodobania, karnacje i wszystkie inne czynniki. Wykonując makijaż ust możesz poprawić ich kontur, jak i wypełnić je jakimś kolorem. Przed takim zabiegiem zalecane jest przyjmowanie tabletek przeciwwirusowych. Aby efekt utrzymał się długo, powinno się unikać peelingów oraz nadmiernego opalania, gdyż wtedy ścieramy naskórek, a pigment się uwalnia.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Często w naszych brwiach powstają prześwity, w pewnych miejscach brakuje włosków. Robienie brwi henną daje krótkotrwały efekt. Makijaż permanentny brwi może uzupełnić braki w twoich brwiach i wcale nie musi być nadawany im nowy kształt. Jeżeli jednak chcesz uzupełnienia luk oraz zrobienie konkretnego konturu, masz także taką możliwość. Ten makijaż wykonywany jest kilkoma metodami. Jeżeli jest zrobiony w dobrym salonie, wygląda naturalnie, nie musisz się obawiać, że brwi będą wyglądać jak namalowane.

Wiele osób boi się makijażu permanentnego, ponieważ uważa, że będzie wyglądać jak pomalowane, a nie umalowane, dodatkową obawą jest, że taki makijaż może utrzymać się nawet do kilku lat. Jednak nie martw się na zapas, w dobrych salonach przed przystąpieniem do wykonania makijażu permanentnego robione jest wiele przymiarek. Dzięki temu wiesz jak docelowo, będzie wyglądał twój makijaż.

Jakie znaczenie ma Maszynka do makijażu permanentnego?

Aby makijaż permanentny wyglądał naturalnie, duże znaczenie ma dobra Linergistka oraz maszynka do makijażu permanentnego. W tym wypadku im sprzęt droższy tym lepszy. Przed wykonaniem makijażu zapytajmy się, z jakiego urządzenia korzystają w salonie. Nie ma w tym nic dziwnego, że chcemy wiedzieć, jakim sprzętem będziemy mieć wykonywany „tatuaż”. Dla nas ma to duże znaczenie, ponieważ nie mało płacimy za taki makijaż oraz będzie on nam towarzyszył przez dłuższy czas.

Maszynka do makijażu permanentnego powinna zapewniać klientce jak najbardziej higieniczny i precyzyjny zabieg, maszynka z biotekpolska.pl jest połączeniem nowoczesnej technologii z higieną i precyzją.

Czytany 2233 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.