Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:19

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez makijażu. Niektóre z nas co rano spędzają dobrą godzinę, żeby się umalować. Nie lepiej zaoszczędzić ten czas i spokojnie się wyspać? Na czym polega makijaż permanentny?

 

Na czym polega makijaż permanentny oczu?

Robiąc sobie kreskę na górze, chcemy podkreślić nasze oczy i nadać rzęsom objętości, działa to kiedy użyjemy do tego celu kredki, cienia czy właśnie zrobimy „tatuaż” na powiece. Makijaż permanentny oczu to dobre rozwiązanie dla osób noszących okulary, dzięki takiemu makijażowi mają pewność, że kreski są równe i proste. Kreska na oku jest dobierana do konkretnej osoby, może być bardzo widoczna, bądź po prostu podkreślać oko. Długość gojenia się oka po takim zabiegu, jak i ból, jaki odczuwamy nie jest jednakowy dla wszystkich. Wszystko zależy od naszej tolerancji na ból.

Na czym polega makijaż permanentny ust?

Na rynku dostępne jest wiele pomadek długotrwałych, jednak nijak one się mają do makijażu permanentnego ust. Dzięki takiemu makijażowi nie martwisz się, że po każdym jedzeniu musisz poprawić usta. Mając taki makijaż, nawet kiedy w środku nocy zdarzy się jakaś niespodziewana sytuacja, możesz wyjść dosłownie tak jak stoisz. Kolor takiego makijażu dobierany jest do konkretnej osoby, biorąc pod uwagę upodobania, karnacje i wszystkie inne czynniki. Wykonując makijaż ust możesz poprawić ich kontur, jak i wypełnić je jakimś kolorem. Przed takim zabiegiem zalecane jest przyjmowanie tabletek przeciwwirusowych. Aby efekt utrzymał się długo, powinno się unikać peelingów oraz nadmiernego opalania, gdyż wtedy ścieramy naskórek, a pigment się uwalnia.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Często w naszych brwiach powstają prześwity, w pewnych miejscach brakuje włosków. Robienie brwi henną daje krótkotrwały efekt. Makijaż permanentny brwi może uzupełnić braki w twoich brwiach i wcale nie musi być nadawany im nowy kształt. Jeżeli jednak chcesz uzupełnienia luk oraz zrobienie konkretnego konturu, masz także taką możliwość. Ten makijaż wykonywany jest kilkoma metodami. Jeżeli jest zrobiony w dobrym salonie, wygląda naturalnie, nie musisz się obawiać, że brwi będą wyglądać jak namalowane.

Wiele osób boi się makijażu permanentnego, ponieważ uważa, że będzie wyglądać jak pomalowane, a nie umalowane, dodatkową obawą jest, że taki makijaż może utrzymać się nawet do kilku lat. Jednak nie martw się na zapas, w dobrych salonach przed przystąpieniem do wykonania makijażu permanentnego robione jest wiele przymiarek. Dzięki temu wiesz jak docelowo, będzie wyglądał twój makijaż.

Jakie znaczenie ma Maszynka do makijażu permanentnego?

Aby makijaż permanentny wyglądał naturalnie, duże znaczenie ma dobra Linergistka oraz maszynka do makijażu permanentnego. W tym wypadku im sprzęt droższy tym lepszy. Przed wykonaniem makijażu zapytajmy się, z jakiego urządzenia korzystają w salonie. Nie ma w tym nic dziwnego, że chcemy wiedzieć, jakim sprzętem będziemy mieć wykonywany „tatuaż”. Dla nas ma to duże znaczenie, ponieważ nie mało płacimy za taki makijaż oraz będzie on nam towarzyszył przez dłuższy czas.

Maszynka do makijażu permanentnego powinna zapewniać klientce jak najbardziej higieniczny i precyzyjny zabieg, maszynka z biotekpolska.pl jest połączeniem nowoczesnej technologii z higieną i precyzją.

Czytany 2246 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.