Polecane artykuły

 • 1

środa, 08 kwiecień 2015 14:20

Mokre cięcie! Test golarki rotacyjnej Wet-Tech Remington

Remington - Golarka rotacyjna Wet Tech Remington - Golarka rotacyjna Wet Tech

Każda minuta, a nieraz nawet sekunda są dosłownie na wagę złota, kiedy się spieszymy – zwłaszcza zaś rano. Dotyczy to zarówno damskiej, jak i męskiej części społeczeństwa. Choć to zwykle panie mają do wynonania więcej czynności pielęgnacyjno – urodowych, zanim będą gotowe do wyjscia, to nie należy zapominać o panach. W ich przypadku bowiem zabiegi pielęgnacyjne nie rzucają się w oczy aż tak, jak w przypadku pań, jednak nie znaczy to, że ich nie ma i są zbędne dla dobrego samopoczucia mężczyzn.

Główną i jednocześnie najważniejszą czynnością, jaką rano wykonują panowie, a jaka ma największy wpływ na ich schludny wygląd, jest oczywiście golenie. Rankiem w pośpiechu nietrudno jednak o kiepski efekt zabiegu – zacięcia, niedokładne usunięcie włosków, czy podrażnienia spowodowane zbyt mocnym dociskaniem przyrządów do skóry.

Nieocenionym produktem są elektryczne golarki, które nie tylko uprzyjemniają zabieg golenia, ale także są dużo dokładniejsze od zwykłych maszynek. A co, gdybyś mógł połączyć prysznic z goleniem, dzięki nowej golarce Remington Wet – Tech?

W dzisiejszym artykule przedstawimy efekt testu tego oto urządzenia. Sam fakt tego, iż jest ono całkowicie wodoodorne i można śmiało i bez obaw o awarię użyć go podczas prysznica, czyni je niesamowicie przydatnym i wygodnym! Dodatkowo zawiera ona stalowe ostrza, które nie tylko dokonują precyzyjnego cięcia, ale także mają gwarancję nierdzewności. Głowica elegancko dopasowała się do rysów twarzy, dzięki czemu nie było mowy o jakichkolwiek podrażnieniach czy zacięciach. Po prostu przykładasz, a ona sama „jedzie”. Bateria również nie zasługuje na żaden zarzut : litowe zasilanie gwarantuje dłuższy czas bezprzewodowego działania, dzięki czemu nie musisz się martwić, że w połowie zabiegu maszynka wyłączy się. Fantastyczną zaletą tego urządzenia jest również to, iż oferuje idealnie gładkie golenie dzięki parze wodnej : otwiera ona pory i chroni skórę. Dodatkowo jest bardzo wygodna do utrzymania, nie wyślizguje się w dłoni nawet pod wpływem wody.

Podsumowując : jest to wspaniałe urządzenie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu na porannej toalecie, bez obaw o utrzymanie długotrwałej jakości produktu!

Czytany 2486 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.