środa, 08 kwiecień 2015 16:20

Mokre cięcie! Test golarki rotacyjnej Wet-Tech Remington

Remington - Golarka rotacyjna Wet Tech Remington - Golarka rotacyjna Wet Tech

Każda minuta, a nieraz nawet sekunda są dosłownie na wagę złota, kiedy się spieszymy – zwłaszcza zaś rano. Dotyczy to zarówno damskiej, jak i męskiej części społeczeństwa. Choć to zwykle panie mają do wynonania więcej czynności pielęgnacyjno – urodowych, zanim będą gotowe do wyjscia, to nie należy zapominać o panach. W ich przypadku bowiem zabiegi pielęgnacyjne nie rzucają się w oczy aż tak, jak w przypadku pań, jednak nie znaczy to, że ich nie ma i są zbędne dla dobrego samopoczucia mężczyzn.

Główną i jednocześnie najważniejszą czynnością, jaką rano wykonują panowie, a jaka ma największy wpływ na ich schludny wygląd, jest oczywiście golenie. Rankiem w pośpiechu nietrudno jednak o kiepski efekt zabiegu – zacięcia, niedokładne usunięcie włosków, czy podrażnienia spowodowane zbyt mocnym dociskaniem przyrządów do skóry.

Nieocenionym produktem są elektryczne golarki, które nie tylko uprzyjemniają zabieg golenia, ale także są dużo dokładniejsze od zwykłych maszynek. A co, gdybyś mógł połączyć prysznic z goleniem, dzięki nowej golarce Remington Wet – Tech?

W dzisiejszym artykule przedstawimy efekt testu tego oto urządzenia. Sam fakt tego, iż jest ono całkowicie wodoodorne i można śmiało i bez obaw o awarię użyć go podczas prysznica, czyni je niesamowicie przydatnym i wygodnym! Dodatkowo zawiera ona stalowe ostrza, które nie tylko dokonują precyzyjnego cięcia, ale także mają gwarancję nierdzewności. Głowica elegancko dopasowała się do rysów twarzy, dzięki czemu nie było mowy o jakichkolwiek podrażnieniach czy zacięciach. Po prostu przykładasz, a ona sama „jedzie”. Bateria również nie zasługuje na żaden zarzut : litowe zasilanie gwarantuje dłuższy czas bezprzewodowego działania, dzięki czemu nie musisz się martwić, że w połowie zabiegu maszynka wyłączy się. Fantastyczną zaletą tego urządzenia jest również to, iż oferuje idealnie gładkie golenie dzięki parze wodnej : otwiera ona pory i chroni skórę. Dodatkowo jest bardzo wygodna do utrzymania, nie wyślizguje się w dłoni nawet pod wpływem wody.

Podsumowując : jest to wspaniałe urządzenie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu na porannej toalecie, bez obaw o utrzymanie długotrwałej jakości produktu!

Czytany 2585 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.