Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 23 luty 2015 12:38

Metody na odmłodzenie wyglądu skóry

Wiele osób pragnie zachować młody wygląd. Wiąże się to jednak z operacjami, lub zabiegami kosmetycznymi. Jednak czasami warto postawić na skuteczne działanie, bo nie trwa to długo, a możemy pozbyć się choćby zmarszczek. Dlatego poznajmy najlepsze metody na odmłodzenie wyglądu skóry, zobaczmy jak powinno się doprowadzić ją do porządku.

Żeby odmłodzić sobie skórę, możemy zdecydować się zarówno na metody operacyjne jak i bez operacyjne. Metody chirurgiczne to choćby tak zwany lifting, natomiast jeżeli zależy nam na działaniach niechirurgicznych to koniecznie powinniśmy zdecydować się choćby na wypełnianie zmarszczek, laseroterapię czy też ich wygładzanie.Wypełnianie zmarszczek to obecnie bardzo popularna metoda, a to dzięki temu że jest dość skuteczna.

Dzieje się tak, iż do jej wykonania używa się kwas hialuronowy. Kwas ten jest obecny w organizmie człowieka, jednak w momencie starzenia się jego zasoby kurczą się znacznie. Dlatego do poprawy wyglądu naszej skóry używa się właśnie kwasu hialuronowego w żelu. Poprawa wyglądu skóry laserem jest również ciekawą koncepcją, znacznie potrafią zredukować ilość zmarszczek czy też innego rodzaju niepożądanych zmian na skórze.

Jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju chirurgiczne działania mające na celu poprawić nasz wygląd, doprowadzić do lepszej prezencji skóry to na pewno powinniśmy sprawdzić jakie możliwości otwiera przed nami lifting. To nic innego jak chirurgiczne usuwanie zmarszczek, podczas którego naciąga się skórę twarzy oraz szyi, modeluje mięśnie oraz proporcjonalnie rozmieszcza tłuszcz. Proces ten jednak jest zazwyczaj przeprowadzany wraz z innego typu operacjami, takimi jak choćby lifting czoła.

Czytany 985 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?