Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 23 luty 2015 12:38

Metody na odmłodzenie wyglądu skóry

Wiele osób pragnie zachować młody wygląd. Wiąże się to jednak z operacjami, lub zabiegami kosmetycznymi. Jednak czasami warto postawić na skuteczne działanie, bo nie trwa to długo, a możemy pozbyć się choćby zmarszczek. Dlatego poznajmy najlepsze metody na odmłodzenie wyglądu skóry, zobaczmy jak powinno się doprowadzić ją do porządku.

Żeby odmłodzić sobie skórę, możemy zdecydować się zarówno na metody operacyjne jak i bez operacyjne. Metody chirurgiczne to choćby tak zwany lifting, natomiast jeżeli zależy nam na działaniach niechirurgicznych to koniecznie powinniśmy zdecydować się choćby na wypełnianie zmarszczek, laseroterapię czy też ich wygładzanie.Wypełnianie zmarszczek to obecnie bardzo popularna metoda, a to dzięki temu że jest dość skuteczna.

Dzieje się tak, iż do jej wykonania używa się kwas hialuronowy. Kwas ten jest obecny w organizmie człowieka, jednak w momencie starzenia się jego zasoby kurczą się znacznie. Dlatego do poprawy wyglądu naszej skóry używa się właśnie kwasu hialuronowego w żelu. Poprawa wyglądu skóry laserem jest również ciekawą koncepcją, znacznie potrafią zredukować ilość zmarszczek czy też innego rodzaju niepożądanych zmian na skórze.

Jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju chirurgiczne działania mające na celu poprawić nasz wygląd, doprowadzić do lepszej prezencji skóry to na pewno powinniśmy sprawdzić jakie możliwości otwiera przed nami lifting. To nic innego jak chirurgiczne usuwanie zmarszczek, podczas którego naciąga się skórę twarzy oraz szyi, modeluje mięśnie oraz proporcjonalnie rozmieszcza tłuszcz. Proces ten jednak jest zazwyczaj przeprowadzany wraz z innego typu operacjami, takimi jak choćby lifting czoła.

Czytany 972 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.