Polecane artykuły

 • 1

piątek, 20 luty 2015 15:15

Japońska precyzja

Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible

Dla mężczyzn tak samo jak dla kobiet, równie ważny jest schludny i zadbany wygląd. Co prawda nie muszą oni poddawać się tylu zabiegom co panie, jednakże mimo to dla tych kilku jakie wykonują, chcieliby mieć porządny sprzęt. 

Tym razem testowi poddajemy sprzęt stworzony właśnie z myślą o męskiej części globu. Mowa o maszynce do włosów marki Remington. Ponieważ mężczyźni z natury mają więcej siły niż panie, rzeczy przeznaczone dla nich muszą mieć większą wytrzymałość. Producent zapewnia, iż jest to najbardziej odporna na czynniki zewnętrzne maszynka do włosów od Remingtona i została wykonana z materiałów wykorzystywanych przy produkcji szybek w kaskach, szyb samochodowych i elektronarzędzi, co ma zapewnić długotrwałe, regularne użytkowanie, bez utraty parametrów mocy. Maszynka w ramach testu została upuszczona na podłogę, a także ochlapana wodą – obie sytuacje zdarzają się przecież często.

Po tych zabiegach, mimo obaw, działała nadal jakby nic się nie stało. To zdecydowany plus, bowiem każde urządzenie powinno być trwałe i odporne na powszechne zagrożenia. Tak więc producent nie wyolbrzymia. Kolejną obietnicą producenta jest wysokoobrotowy silnik – sądząc po odgłosach jakie wydawała maszynka, a także prędkości działania ostrzy – faktycznie tak jest. Następne zapewnienie ze strony producenta, to podwójna bateria litowa zapewniająca niemal dwie godziny bezprzewodowego działania. Jest to kolejny punkt, który zgadza się z opisem. Urządzenie działając bez kabla nie straciło na swojej wydajności i mocy. „Japońskie ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują zwiększoną dokładność golenia” - nie sprawdzałam czy japońskie, natomiast zgodzę się z pozostałą częścią zdania : maszynka naprawdę jest dokładna, i to już za pierwszym „pociągnięciem”. Tnie szybko, zdecydowanie i pewnie.

Podsumowując, jest to naprawdę wytrzymałe, a przy tym precyzyjne w działaniu urządzenie. Łatwe w obsłudze, a jednocześnie odporne na czynniki zewnętrzne, stanie się z pewnością ulubieńcem wśród przyrządów do higieny zarówno wśród pań jak i panów.

Czytany 3179 razy

Artykuły powiązane

 • Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje! Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje!

  Wygląd i kondycja włosów w pewnym stopniu zależą od genów, ale odpowiednia i systematyczna pielęgnacja może znacznie poprawić ich stan. Masz na to wpływ – aby mieć zdrowe i lśniące kosmyki, warto zadbać też o dietę, wybrać odpowiednie zabiegi stylizacyjne, kosmetyki oraz fryzjera. Na wygląd włosów wpływa bowiem wiele czynników. Podpowiadamy, jak o nie zadbać.

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • Naturalna pielęgnacja włosów Naturalna pielęgnacja włosów

  Piękne, lśniące i ładnie układające się włosy – o takich marzy każda kobieta. Jednak w wielu przypadkach okazuje się, że coś przeszkadza w uzyskaniu takiego efektu.

 • W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki? W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki?

  Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej idealnej codzienności? My przede wszystkim od zawsze stawiamy na wygodę i odpowiednią pielęgnację ciała.