Polecane artykuły

 • 1

piątek, 20 luty 2015 14:15

Japońska precyzja

Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible

Dla mężczyzn tak samo jak dla kobiet, równie ważny jest schludny i zadbany wygląd. Co prawda nie muszą oni poddawać się tylu zabiegom co panie, jednakże mimo to dla tych kilku jakie wykonują, chcieliby mieć porządny sprzęt. 

Tym razem testowi poddajemy sprzęt stworzony właśnie z myślą o męskiej części globu. Mowa o maszynce do włosów marki Remington. Ponieważ mężczyźni z natury mają więcej siły niż panie, rzeczy przeznaczone dla nich muszą mieć większą wytrzymałość. Producent zapewnia, iż jest to najbardziej odporna na czynniki zewnętrzne maszynka do włosów od Remingtona i została wykonana z materiałów wykorzystywanych przy produkcji szybek w kaskach, szyb samochodowych i elektronarzędzi, co ma zapewnić długotrwałe, regularne użytkowanie, bez utraty parametrów mocy. Maszynka w ramach testu została upuszczona na podłogę, a także ochlapana wodą – obie sytuacje zdarzają się przecież często.

Po tych zabiegach, mimo obaw, działała nadal jakby nic się nie stało. To zdecydowany plus, bowiem każde urządzenie powinno być trwałe i odporne na powszechne zagrożenia. Tak więc producent nie wyolbrzymia. Kolejną obietnicą producenta jest wysokoobrotowy silnik – sądząc po odgłosach jakie wydawała maszynka, a także prędkości działania ostrzy – faktycznie tak jest. Następne zapewnienie ze strony producenta, to podwójna bateria litowa zapewniająca niemal dwie godziny bezprzewodowego działania. Jest to kolejny punkt, który zgadza się z opisem. Urządzenie działając bez kabla nie straciło na swojej wydajności i mocy. „Japońskie ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują zwiększoną dokładność golenia” - nie sprawdzałam czy japońskie, natomiast zgodzę się z pozostałą częścią zdania : maszynka naprawdę jest dokładna, i to już za pierwszym „pociągnięciem”. Tnie szybko, zdecydowanie i pewnie.

Podsumowując, jest to naprawdę wytrzymałe, a przy tym precyzyjne w działaniu urządzenie. Łatwe w obsłudze, a jednocześnie odporne na czynniki zewnętrzne, stanie się z pewnością ulubieńcem wśród przyrządów do higieny zarówno wśród pań jak i panów.

Czytany 3150 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.