Polecane artykuły

 • 1
piątek, 20 luty 2015 15:15

Japońska precyzja

Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible Remington - Maszynka do włosów Virtually Indestructible

Dla mężczyzn tak samo jak dla kobiet, równie ważny jest schludny i zadbany wygląd. Co prawda nie muszą oni poddawać się tylu zabiegom co panie, jednakże mimo to dla tych kilku jakie wykonują, chcieliby mieć porządny sprzęt. 

Tym razem testowi poddajemy sprzęt stworzony właśnie z myślą o męskiej części globu. Mowa o maszynce do włosów marki Remington. Ponieważ mężczyźni z natury mają więcej siły niż panie, rzeczy przeznaczone dla nich muszą mieć większą wytrzymałość. Producent zapewnia, iż jest to najbardziej odporna na czynniki zewnętrzne maszynka do włosów od Remingtona i została wykonana z materiałów wykorzystywanych przy produkcji szybek w kaskach, szyb samochodowych i elektronarzędzi, co ma zapewnić długotrwałe, regularne użytkowanie, bez utraty parametrów mocy. Maszynka w ramach testu została upuszczona na podłogę, a także ochlapana wodą – obie sytuacje zdarzają się przecież często.

Po tych zabiegach, mimo obaw, działała nadal jakby nic się nie stało. To zdecydowany plus, bowiem każde urządzenie powinno być trwałe i odporne na powszechne zagrożenia. Tak więc producent nie wyolbrzymia. Kolejną obietnicą producenta jest wysokoobrotowy silnik – sądząc po odgłosach jakie wydawała maszynka, a także prędkości działania ostrzy – faktycznie tak jest. Następne zapewnienie ze strony producenta, to podwójna bateria litowa zapewniająca niemal dwie godziny bezprzewodowego działania. Jest to kolejny punkt, który zgadza się z opisem. Urządzenie działając bez kabla nie straciło na swojej wydajności i mocy. „Japońskie ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują zwiększoną dokładność golenia” - nie sprawdzałam czy japońskie, natomiast zgodzę się z pozostałą częścią zdania : maszynka naprawdę jest dokładna, i to już za pierwszym „pociągnięciem”. Tnie szybko, zdecydowanie i pewnie.

Podsumowując, jest to naprawdę wytrzymałe, a przy tym precyzyjne w działaniu urządzenie. Łatwe w obsłudze, a jednocześnie odporne na czynniki zewnętrzne, stanie się z pewnością ulubieńcem wśród przyrządów do higieny zarówno wśród pań jak i panów.

Czytany 3201 razy

Artykuły powiązane

 • Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech

  Poczciwe kremy i tradycyjne masaże? Nie tylko! Choć w drogeriach nadal można znaleźć mniej więcej takie same środki na cellulit i blizny, jak kilkanaście lat temu, to w gabinetach medycyny estetycznej wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Przeczytaj o laserze frakcyjnym CO2 i innych!

 • Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu

  Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, jak zrzucić swoje zbędne kilogramy? Chcesz zawalczyć o własną sylwetkę jednak nie masz pojęcia, w jaki sposób tego dokonać? Jeśli tak to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości informacji niezbędnych do zrealizowania zamierzonych efektów.

 • Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg?

   Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jego efekty w porównaniu z użyciem tradycyjnej maskary czy domowym przyklejaniem kępek nie mają sobie równych.

 • Gotowa na sylwestra Gotowa na sylwestra

  Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz się jak prawdziwa królowa balu. Nawet, jeśli zaczniesz się szykować za pięć dwunasta.

 • Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana! Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana!

  Dużo mówi się na temat tego, aby uważnie czytać etykiety nie tylko na produktach spożywczych, ale również na kosmetykach, by nie kupować kota w worku. Używanie odżywek do włosów nie jest żadną czarną magią, niemniej trzeba orientować się w ich składzie – tym, co potencjalnie może nam pomóc, a co zaszkodzić. Jak się w tym wszystkim połapać?