Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 02 marzec 2017 09:48

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Taki wieczór powinno się zapamiętać na całe życie! Standardem są tu oczywiście szalone imprezy, często z drogimi szampanami i tancerzami. Ale można ten niesamowity dzień jeszcze bardziej urozmaicić. Oto co możemy jeszcze zorganizować.

Co zrobić przed imprezą?

Oczywiście najbardziej niezapomniana jest zwykle sama impreza. Ale nie znaczy to, że i przed nią nie można zrobić czegoś szalonego. Zazwyczaj standardem jest pójście w gronie przyjaciółek do jakiejś dobrej restauracji, wypicie nieco alkoholu i nastrojenie się na nocne szaleństwa. Ale przecież możemy być bardziej kreatywni! Ciekawe propozycje to na przykład zaproszenie przyszłej pani młodej na laserowy paintball, wyprawę do escape roomu, relaksacyjny masaż, wizytę w SPA albo profesjonalną panieńską sesję zdjęciową. Czemu jednak nie zrobić czegoś jeszcze bardziej szalonego? Coraz większą popularność zyskują na przykład skoki spadochronowe, wyścigi gokartami albo nawet loty balonem. To na pewno coś, czego nie da się zapomnieć!

A może zaskoczyć pannę młodą?

Oczywiście wszystko zależy od charakteru kobiety, której organizujemy wieczór panieński. Jeśli jest ona osobą raczej bojaźliwą i ma na przykład lęk wysokości, to oczywiście spadochrony czy loty balonem odpadają. Jednak nawet w takim przypadku, możemy ją mile zaskoczyć. W jaki sposób? Chociażby wynajmując imprezowy autobus lub tramwaj. Do takiego przejazdu przez miasto warto zorganizować catering oraz odpowiednią oprawę muzyczną. Na pewno zrobimy wrażenie na pannie młodej! Jeśli nie boimy się nieco bardziej kontrowersyjnych pomysłów, możemy zorganizować wieczór z wróżką. Niektórzy stawiają na sesję indywidualną, jedynie dla panny młodej. Inni wolą natomiast, gdy wróżka przepowiada przyszłość wszystkim uczestnikom zabawy.  Te wszystko świetne propozycje na spędzenie czasu przed wyjściem na imprezę. Oczywiście są tacy, którzy w ogóle rezygnują z wyjścia i ograniczają się do takich pomysłów. Ale sam dojazd do klubu może być niezwykłym przeżyciem! Możemy zamówić na przykład "aresztowanie" albo "porwanie" panny młodej. Przebrana np. za policjantów ekipa zakuwa pannę młodą w kajdanki i zabiera ją do radiowozu. Tak jest zdezorientowana, ale wkrótce trafi do klubu lub mieszkania, w którym odbędzie się impreza. Czegoś tak emocjonującego panna młoda na pewno szybko nie zapomni!

Czytany 571 razy

Artykuły powiązane

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?