czwartek, 02 marzec 2017 10:48

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Taki wieczór powinno się zapamiętać na całe życie! Standardem są tu oczywiście szalone imprezy, często z drogimi szampanami i tancerzami. Ale można ten niesamowity dzień jeszcze bardziej urozmaicić. Oto co możemy jeszcze zorganizować.

Co zrobić przed imprezą?

Oczywiście najbardziej niezapomniana jest zwykle sama impreza. Ale nie znaczy to, że i przed nią nie można zrobić czegoś szalonego. Zazwyczaj standardem jest pójście w gronie przyjaciółek do jakiejś dobrej restauracji, wypicie nieco alkoholu i nastrojenie się na nocne szaleństwa. Ale przecież możemy być bardziej kreatywni! Ciekawe propozycje to na przykład zaproszenie przyszłej pani młodej na laserowy paintball, wyprawę do escape roomu, relaksacyjny masaż, wizytę w SPA albo profesjonalną panieńską sesję zdjęciową. Czemu jednak nie zrobić czegoś jeszcze bardziej szalonego? Coraz większą popularność zyskują na przykład skoki spadochronowe, wyścigi gokartami albo nawet loty balonem. To na pewno coś, czego nie da się zapomnieć!

A może zaskoczyć pannę młodą?

Oczywiście wszystko zależy od charakteru kobiety, której organizujemy wieczór panieński. Jeśli jest ona osobą raczej bojaźliwą i ma na przykład lęk wysokości, to oczywiście spadochrony czy loty balonem odpadają. Jednak nawet w takim przypadku, możemy ją mile zaskoczyć. W jaki sposób? Chociażby wynajmując imprezowy autobus lub tramwaj. Do takiego przejazdu przez miasto warto zorganizować catering oraz odpowiednią oprawę muzyczną. Na pewno zrobimy wrażenie na pannie młodej! Jeśli nie boimy się nieco bardziej kontrowersyjnych pomysłów, możemy zorganizować wieczór z wróżką. Niektórzy stawiają na sesję indywidualną, jedynie dla panny młodej. Inni wolą natomiast, gdy wróżka przepowiada przyszłość wszystkim uczestnikom zabawy.  Te wszystko świetne propozycje na spędzenie czasu przed wyjściem na imprezę. Oczywiście są tacy, którzy w ogóle rezygnują z wyjścia i ograniczają się do takich pomysłów. Ale sam dojazd do klubu może być niezwykłym przeżyciem! Możemy zamówić na przykład "aresztowanie" albo "porwanie" panny młodej. Przebrana np. za policjantów ekipa zakuwa pannę młodą w kajdanki i zabiera ją do radiowozu. Tak jest zdezorientowana, ale wkrótce trafi do klubu lub mieszkania, w którym odbędzie się impreza. Czegoś tak emocjonującego panna młoda na pewno szybko nie zapomni!

Czytany 669 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.