Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 02 marzec 2017 09:48

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Taki wieczór powinno się zapamiętać na całe życie! Standardem są tu oczywiście szalone imprezy, często z drogimi szampanami i tancerzami. Ale można ten niesamowity dzień jeszcze bardziej urozmaicić. Oto co możemy jeszcze zorganizować.

Co zrobić przed imprezą?

Oczywiście najbardziej niezapomniana jest zwykle sama impreza. Ale nie znaczy to, że i przed nią nie można zrobić czegoś szalonego. Zazwyczaj standardem jest pójście w gronie przyjaciółek do jakiejś dobrej restauracji, wypicie nieco alkoholu i nastrojenie się na nocne szaleństwa. Ale przecież możemy być bardziej kreatywni! Ciekawe propozycje to na przykład zaproszenie przyszłej pani młodej na laserowy paintball, wyprawę do escape roomu, relaksacyjny masaż, wizytę w SPA albo profesjonalną panieńską sesję zdjęciową. Czemu jednak nie zrobić czegoś jeszcze bardziej szalonego? Coraz większą popularność zyskują na przykład skoki spadochronowe, wyścigi gokartami albo nawet loty balonem. To na pewno coś, czego nie da się zapomnieć!

A może zaskoczyć pannę młodą?

Oczywiście wszystko zależy od charakteru kobiety, której organizujemy wieczór panieński. Jeśli jest ona osobą raczej bojaźliwą i ma na przykład lęk wysokości, to oczywiście spadochrony czy loty balonem odpadają. Jednak nawet w takim przypadku, możemy ją mile zaskoczyć. W jaki sposób? Chociażby wynajmując imprezowy autobus lub tramwaj. Do takiego przejazdu przez miasto warto zorganizować catering oraz odpowiednią oprawę muzyczną. Na pewno zrobimy wrażenie na pannie młodej! Jeśli nie boimy się nieco bardziej kontrowersyjnych pomysłów, możemy zorganizować wieczór z wróżką. Niektórzy stawiają na sesję indywidualną, jedynie dla panny młodej. Inni wolą natomiast, gdy wróżka przepowiada przyszłość wszystkim uczestnikom zabawy.  Te wszystko świetne propozycje na spędzenie czasu przed wyjściem na imprezę. Oczywiście są tacy, którzy w ogóle rezygnują z wyjścia i ograniczają się do takich pomysłów. Ale sam dojazd do klubu może być niezwykłym przeżyciem! Możemy zamówić na przykład "aresztowanie" albo "porwanie" panny młodej. Przebrana np. za policjantów ekipa zakuwa pannę młodą w kajdanki i zabiera ją do radiowozu. Tak jest zdezorientowana, ale wkrótce trafi do klubu lub mieszkania, w którym odbędzie się impreza. Czegoś tak emocjonującego panna młoda na pewno szybko nie zapomni!

Czytany 558 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.