Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 26 luty 2018 13:39

Dobra lokówka automatyczna – jaką wybrać?

Lokówki automatyczne cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Te urządzenia pozwalają na łatwe i szybkie przygotowanie burzy loków na głowie. Jak wybrać najlepszą lokówkę tego rodzaju?

Dzięki lokówkom automatycznym nie musimy żmudnie nakręcać pasma po paśmie na tradycyjną lokówkę. Urządzenie wciąga włosy automatycznie i kręci je w specjalnej komorze, aby po paru sekundach uwolnić pięknie wyglądający lok. Lokówki automatyczne nie są wcale bardzo drogie – ceny rozpoczynają się już od około 120 złotych. 

Gdy również interesuje cię dobra lokówka automatyczna, zapraszamy z nami do sprawdzenia, jaki model będzie najlepszy!

 Powłoka grzejna

Dobra lokówka powinna posiadać powłokę grzejną wykonaną z materiału chroniącego włosy, na przykład ceramiki, turmalinu, tytanu. Lokówka bez powłoki grzejnej, tylko z metalowymi elementami, będzie niszczyła włosy.

 Moc

Wyższa moc urządzenia oznacza, że nagrzewa się ono szybciej i będzie można dzięki niemu wykonać loki w krótkim czasie.

 Regulacja temperatury

Bardzo ważny parametr pozwalający na zmianę loków – od lekkich fal aż mocno zakręconych sprężynek. Niższa temperatura będzie również lepsza dla osób z cienkimi, bardziej podatnymi na kręcenie włosami, z kolei wyższa dla tych, które mają grubsze, bardziej odporne na stylizowanie włosy.

 Zmiana kierunku skrętu włosów

Dzięki niej można zmienić kierunek skrętu na lewy albo prawy – wtedy loki będą bardziej naturalne. W niektórych urządzeniach zmiana skrętu może następować automatycznie – raz lewa, a raz prawa.

 Kabel

Im dłuższy kabel, tym lepiej. Wtedy będzie można łatwo korzystać z lokówki nawet wtedy, gdy gniazdko znajduje się w większej odległości.

 Jonizacja

To funkcja, którą znajdziemy tylko w droższych urządzeniach i w zasadzie nie jest ona niezbędna do wykonania ładnych loków. Dzięki jonizacji włosy będą mniej się elektryzowały i będą gładsze i lśniące.

 Sygnalizacja dźwiękowa

Dzięki niej lokówka wskazuje, że zakończyło się nagrzewanie pasma włosów. W ten sposób ochronimy je przed zniszczeniem i stworzymy fryzurę łatwiej, ponieważ wszystkie pasma będą stylizowane przez taki sam czas.

Czytany 765 razy

Artykuły powiązane

 • Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech

  Poczciwe kremy i tradycyjne masaże? Nie tylko! Choć w drogeriach nadal można znaleźć mniej więcej takie same środki na cellulit i blizny, jak kilkanaście lat temu, to w gabinetach medycyny estetycznej wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Przeczytaj o laserze frakcyjnym CO2 i innych!

 • Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu

  Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, jak zrzucić swoje zbędne kilogramy? Chcesz zawalczyć o własną sylwetkę jednak nie masz pojęcia, w jaki sposób tego dokonać? Jeśli tak to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości informacji niezbędnych do zrealizowania zamierzonych efektów.

 • Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg?

   Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jego efekty w porównaniu z użyciem tradycyjnej maskary czy domowym przyklejaniem kępek nie mają sobie równych.

 • Gotowa na sylwestra Gotowa na sylwestra

  Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz się jak prawdziwa królowa balu. Nawet, jeśli zaczniesz się szykować za pięć dwunasta.

 • Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana! Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana!

  Dużo mówi się na temat tego, aby uważnie czytać etykiety nie tylko na produktach spożywczych, ale również na kosmetykach, by nie kupować kota w worku. Używanie odżywek do włosów nie jest żadną czarną magią, niemniej trzeba orientować się w ich składzie – tym, co potencjalnie może nam pomóc, a co zaszkodzić. Jak się w tym wszystkim połapać?