Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 26 luty 2018 12:39

Dobra lokówka automatyczna – jaką wybrać?

Lokówki automatyczne cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Te urządzenia pozwalają na łatwe i szybkie przygotowanie burzy loków na głowie. Jak wybrać najlepszą lokówkę tego rodzaju?

Dzięki lokówkom automatycznym nie musimy żmudnie nakręcać pasma po paśmie na tradycyjną lokówkę. Urządzenie wciąga włosy automatycznie i kręci je w specjalnej komorze, aby po paru sekundach uwolnić pięknie wyglądający lok. Lokówki automatyczne nie są wcale bardzo drogie – ceny rozpoczynają się już od około 120 złotych. 

Gdy również interesuje cię dobra lokówka automatyczna, zapraszamy z nami do sprawdzenia, jaki model będzie najlepszy!

 Powłoka grzejna

Dobra lokówka powinna posiadać powłokę grzejną wykonaną z materiału chroniącego włosy, na przykład ceramiki, turmalinu, tytanu. Lokówka bez powłoki grzejnej, tylko z metalowymi elementami, będzie niszczyła włosy.

 Moc

Wyższa moc urządzenia oznacza, że nagrzewa się ono szybciej i będzie można dzięki niemu wykonać loki w krótkim czasie.

 Regulacja temperatury

Bardzo ważny parametr pozwalający na zmianę loków – od lekkich fal aż mocno zakręconych sprężynek. Niższa temperatura będzie również lepsza dla osób z cienkimi, bardziej podatnymi na kręcenie włosami, z kolei wyższa dla tych, które mają grubsze, bardziej odporne na stylizowanie włosy.

 Zmiana kierunku skrętu włosów

Dzięki niej można zmienić kierunek skrętu na lewy albo prawy – wtedy loki będą bardziej naturalne. W niektórych urządzeniach zmiana skrętu może następować automatycznie – raz lewa, a raz prawa.

 Kabel

Im dłuższy kabel, tym lepiej. Wtedy będzie można łatwo korzystać z lokówki nawet wtedy, gdy gniazdko znajduje się w większej odległości.

 Jonizacja

To funkcja, którą znajdziemy tylko w droższych urządzeniach i w zasadzie nie jest ona niezbędna do wykonania ładnych loków. Dzięki jonizacji włosy będą mniej się elektryzowały i będą gładsze i lśniące.

 Sygnalizacja dźwiękowa

Dzięki niej lokówka wskazuje, że zakończyło się nagrzewanie pasma włosów. W ten sposób ochronimy je przed zniszczeniem i stworzymy fryzurę łatwiej, ponieważ wszystkie pasma będą stylizowane przez taki sam czas.

Czytany 592 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.