sobota, 31 styczeń 2015 19:19

Depilująca moc światła

Remington i-LIGHT Remington i-LIGHT

Włosy włosy, wszędzie włosy. Im więcej ich na głowie, tym lepiej. Ale co wtedy, gdy pojawiają się w innych miejscach ciała? Pełno ich pod pachami, na nogach, a nawet na twarzy. O ile mężczyznom takie rzeczy nie przeszkadzają, o tyle dla kobiet zbędne owłosienie jest okropnym utrapieniem.

Ileż to razy testowałyśmy różne metody depilacji – pianki, żele, kremy, woski, maszynki do golenia, depilatory...Każdemu z tych sposobów można jednak wiele zarzucić. Pianki, żele i kremy dają krótkotrwały efekt, depilacja woskiem i depilatorem jest bolesna, a maszynki często powodują podrażnienia i zakażenia. Koniec z tym! 

Firma Remington wprowadziła na rynek fenomenalne urządzenie, dzięki któremu depilacja nabiera zupełnie nowego wymiaru. Na czym polega sekret jego skuteczności? Otóż produkty i-LIGHT i i-LIGHT Face & Body wykorzystują technologię PROPULSE. Polega ona na ogrzewaniu mieszka włosowego i skupieniu energii światła w miejscu kluczowym, czyli na cebulce włosa – w efekcie przerywając cykl wzrostu. Następnie energia światła jest pochłaniana przez melaninę i poprzez podrażnienie mieszka hamuje dalszy wzrost włosa. Urządzenie Remingtona ma tą przewagę nad pozostałymi, które wykorzystują wiązkę światła, że emituje je w głąb skóry i dociera do cebulki.

Usunięcie owłosienia tym produktem gwarantuje gładką skórę aż do 6 miesięcy (po wykonaniu zaledwie trzech zabiegów) To innowacyjne urządzenie pozwala na ustawienie poziomu intensywności działania. Po każdym uczuciu delikatnego ciepła, głowicę wystarczy przesunąć w kolejne miejsce i..to wszystko ! Depilacja nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Produkty i- LIGHT użyteczne są do depilacji każdej części ciała: bikini, rąk, pleców, nóg oraz twarzy. Producent oferuje trzy rodzaje : i-LIGHT Pro Face and Body (służące do całkowitego usunięcia owłosienia), i-LIGHT Pro gwarantujące efekt na około pół roku, a także i-LIGHT Essential redukujące owłosienie na dłużej. Innowacja i wygoda zdecydowanie warta wypróbowania !

 

Czytany 6865 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.