niedziela, 12 kwiecień 2015 11:30

Błysk! I skóra staje się gładka!

Remington - i-LIGHT Prestige Remington - i-LIGHT Prestige

Która z nas nie marzy o perfekcyjnie gładkim ciele, bez (niewidocznych, lecz wyczuwalnych przecież niejednokrotnie) włosków? To nieprawda, że tylko gwiazdy z okładek, których uroda została poprawiona solidną dawką Photoshopa mogą cieszyć się gładką, błyszczącą wręcz skórą, w dodatku bez podrażnień.

Owszem, istnieje mnóstwo metod depilacji – bardziej lub mniej skutecznych, przy czym im skuteczniejsza, tym zazwyczaj droższa okazuje się dana metoda. Najlepsza okazuje się depilacja laserowa, jednak którą z nas stać na to, by poddawać się kilku czy kilkunastu regularnym, profesjonalnym zabiegom w gabinecie (dopiero bowiem cała seria gwarantuje skuteczność)?

Firma Remington doskonale zna potrzeby współczesnych kobiet i po raz kolejny zaskakuje. Mowa o urządzeniu i- LIGHT PRESTIGE, które wykorzystuje właśnie najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, by zapewnić Ci optymalne rozwiązanie problemu ze zbędnym owłosieniem : zarówno na twarzy, jak i całego ciała, łącznie z okolicami bikini. Dzięki niemu, w domowych warunkach możesz cieszyć się idealnie gładką skórą każdego dnia! Dzięki technologii IPL, maksymalnie efektywną depilację wykonasz od dziś bez wychodzenia z domu i wydawnia majątku na zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

Sekret skuteczności tego urządzenia tkwi w intensywnym świetle impulsowym, które pozwala na trwałe usunięcie włosów, pozostawiając skorę piękną, gładką i odżywioną! Zostało ono zaprojektowane w ten sposób, aby spełniało wszelkie potrzeby związane z depilacją. Wyposażone zostało w innowacyjne rozwiązania, między innymi technologię PROPULSE™, która stosowana jest wyłącznie w produktach Remington.

Jednak to nie wszystko – i-LIGHT PRESTIGE znajdzie świetne zastosowanie również w przypadku męskiego owłosienia – poradzi sobie z włoskami na plecach, klatce piersiowej oraz ramionach. To niezwykle urzadzenie jest wyjątkowo łagodne dla skóry, będąc jednocześnie bezwzlgędnym w stosunku do zbędnego owłosienia. Dodatkowo posiada ergonomiczny design i wygodny uchwyt, co zdecydowanie podnosi komfort jego stosowania.

Na koniec najciekawszy fakt : urządzenie wyposażone jest w niezużywalną żarówkę kwarcową, dzięki czemu nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nigdy nie pojawi się potrzeba wymiany części, a Twój i-LIGHT będzie zawsze gotowy do użycia!

Czytany 3683 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.