wtorek, maj 28, 2024
wtorek, 25 październik 2022 17:08

Zapachy inspirowane – Dlaczego warto mieć je w swojej perfumowej kolekcji?

francuskie perfumy damskie francuskie perfumy damskie pixabay

Przeszkodą w poszerzaniu swojej kolekcji zapachów jest często ich cena. Koszt małego flakonika to kwota nawet kilkuset złotych.

Dlatego wiele osób rezygnuje z zakupu swoich wymarzonych zapachów. W końcu nie są to produkty pierwszej potrzeby. Okazuje się jednak, że piękny zapach wcale nie musi kosztować fortuny. Doskonałym zamiennikiem markowych kompozycji są zapachy inspirowane. Z jakich powodów ich popularność nieustannie rośnie? Przeczytaj artykuł do końca, aby poznać odpowiedź.

 

Zapach niemal identyczny z oryginałem

Zapachy inspirowane są niezwykle podobne do swoich pierwowzorów. Czasem naprawdę nie sposób odróżnić, który produkt jest oryginalny. Wszystko to dzięki starannemu procesowi produkcji. Każda kompozycja zostaje najpierw rozpracowana, a następnie stworzona od nowa tak, by jak najbardziej przypominać markowy zapach. Warto widzieć, że niska cena nie zawsze musi iść w parze ze słabą jakością. Obecnie większość kompozycji, które znajdziemy w drogich perfumeriach, bazuje na syntetycznych nutach zapachowych, które nie są znacznie mniej kosztowne, niż kiedyś stosowane naturalne olejki. Dlatego nie zawsze warto przepłacać i czasem lepiej jest wybrać francuskie perfumy męskie lub damskie wśród inspiracji.

Płacisz tylko za zapach

Dużą częścią kwoty, jaką klienci płacą za markowe perfumy, jest flakon. Taki produkt faktycznie ładnie prezentuje się za półce, co skłania wiele osób do zakupu, jednak poza tym nie wnosi wiele więcej do jakości zapachu. Zwykle stosujemy perfumy przed wyjściem z domu i zapominamy o nich przez resztę dnia. Dobrze jest więc zadać sobie pytanie, czy warto przepłacać, by drogie opakowanie leżało na półce w łazience. Zamienniki są zwykle pakowane w proste, lecz eleganckie flakoniki, które nie zawyżają ceny produktu.

Inną kwestią jest marketing. Wielkie koncerny wydają ogrom środków na promowanie swoich perfum. Takie kampanie reklamowe są bardzo kosztowne, więc aby sprzedaż zapach przyniosła spodziewane zyski, ich cena musi być odpowiednio wysoka. Inspirowane francuskie perfumy damskie inspirowane nie są w ten sposób reklamowane, więc nie muszą kosztować majątku.

Ogromny wybór zapachów w niskich cenach

Wyobraź sobie, że odwiedzasz sklep z perfumami, w którym jedyne czym musisz się kierować, to Twoje preferencje zapachowe. Zamiast patrzeć na cenę, możesz skupić na wyborze produktu, który będzie idealnie dopasowany do Twojego gustu. Tak właśnie poczujesz się, przeglądając ofertę marki Paryskie Perfumy. Znajdziesz tam setki znamienników najbardziej znanych i lubianych kompozycji. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć w perfumach różę, konwalię, nuty zielone, cytrusowe czy drzewo sandałowe zapach, który przypadnie Ci do gustu, z pewnością znajdują się w ich szerokiej ofercie. Sprawdź sama i poszerz swoją zapachową kolekcję!