• Odzież skórzana męska? Znajdź swoje rozwiązanie!
    Odzież skórzana męska? Znajdź swoje rozwiązanie!

    Odzież skórzana męska to elegancki element stylizacji dla każdego Pana. Jeśli więc pragniesz podkreślić swoją męskość oraz dojrzałość, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poczekaj jednak z wyborem! Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, z jakich produktów komponować swoją stylizację, aby uzyskać modny i zniewalający efekt.

    Napisano poniedziałek, 25 maj 2020 11:53
  • Kanapki to nic złego!
    Kanapki to nic złego!

    Portale o zdrowej żywności bombardują nas pomysłami na zdrowe przekąski. Proponują aby zamiast oklepanej bułki z wędliną zabierać do pracy humus albo sushi. Ale jeśli jednak lubi się te oklepane bułki z wędliną i wcina w przerwie śniadaniowej to od razu trzeba się liczyć z otłuszczeniem wątroby i ekspresowym tyciem? Nic bardziej mylnego! Zamiast rezygnować z naszej kanapki poprawmy jej jakość.

    Napisano sobota, 23 maj 2020 11:23
  • Rośliny lecznicze
    Rośliny lecznicze

    Lecznicze właściwości roślin znamy już od tysięcy lat i staramy się z nich korzystać. Proces wykorzystywania roślin do leczenia chorób i dolegliwości przetrwał do dzisiaj. Poniżej przedstawiam najbardziej znane specyfiki, które pomagają nam w życiu codziennym.

    Napisano piątek, 22 maj 2020 10:54
  • Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe
    Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe

    Konopie znane są ludzkości od tysięcy lat. Już w starożytności zauważono, że posiadają bardzo wartościowe właściwości.

    Napisano czwartek, 21 maj 2020 17:48
  • Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!
    Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!

    Na półkach sklepowych znajdziemy wiele kosmetyków od zachodnich marek. Konsumenci najczęściej wybierają właśnie te produkty, który zostały wyprodukowane w Europie Zachodniej. Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej jakości kosmetyków, dzięki odpowiedniej hurtowni sprzedawaj je w swoim sklepie!

    Napisano sobota, 23 maj 2020 15:03
  • Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko
    Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko

    Kolorowanki to prosty i tani sposób na zabawę dla najmłodszych. Warto podkreślić jednak, że ta niezwykle popularna forma zabawy niesie ze sobą wiele korzyści. Czego dzieci mogą się nauczyć przez kolorowanie? W jakim wieku powinny rozpocząć taką zabawę?

    Napisano środa, 20 maj 2020 20:38
  • Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić
    Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić

    W sieci znaleźć można wiele opłacalnych zniżek, promocji i kodów rabatowych na zakupy odzieżowe. W artykule przedstawiamy informację o tym, gdzie ich szukać oraz jak z nich skorzystać. Z jakich atrakcyjnych obniżek można skorzystać teraz?

    Napisano poniedziałek, 18 maj 2020 05:14
poniedziałek, 17 marzec 2014 19:54

Szukamy okazji: Kremy regenerujące Bioplasis do Święta Wiosny 20% tańsze!

Promocja BioPlasis Promocja BioPlasis

Kochani, wiemy ile dla ludzi w obecnych czasach znaczy oszczędność. Postanowiliśmy dla naszych czytelników wyszukiwać w internecie ciekawe promocje. Dzięki temu pomożemy Wam kupić tanio, a co za tym idzie zostanie Wam w kieszeni sporo pieniążków. Dziś natknęłam się na sklep BioPlasis. Jest tam ciekawa promocja, która daje nam zniżkę 1/5 ceny. Promocji podlega linia kremów regenerujących. 

 

Pierwszą pozycję zajmuje 30 ml organiczne serum przeciwzmarszczkowe do twarzy. Jest to towar z certyfikatem EDO-BIO i stanowi połączenie aktywnych składników. Pomaga on w produkcji kolagenu i elastyny. Ujędrnia, nawilża i działa przeciwzmarszczkowo. Cen przed zniżką to 78,80 zł

Następnie mamy 24-godzinny krem o działaniu nawilżającym, ujędrniającym i odżywczym. Jego wielkość to 50 ml. Ten objęty certyfikatem ECO-BIO produkt zabija wolne rodniki i zaobiega wczesnemu stażenu się skóry. Po jego stosowaniu skóra odzyskuje swój koloryt, jest elastyczna i ma poprawioną teksturę. Cena przed wiosenną zniżką to 58,80 zł

Trzeci promocyjny produkt to krem odżywczy na noc o pojemności 50 ml. Jak wszystkie produkty tj firmy posiada on certyfikat ECO-BIO. Jest to świetny krem do cery dojżałej, odwodnionej i zmęczonej. Co więcej daje skórze energię, zdrowie i witalność. Cena produktu to 58,80 zł

I teraz wisienka na torcie..produkt nr 4. Jest to zestaw czyli krem odżywczy na noc który opisaliśmy powyżej i żel oczyszczający do twarzy o pojemności 200 ml. Żel ten jest rewelacyjny w oczyszczaniu wszelkich zanieczyszczeń na twarzy. Warto dodać, że jest on ekologiczny. Cena zestawu to 69,00 zł

 

Mam nadzieję że pomogłam Wam podjąć decyzję i zaoszczędzić parę groszy. Promocję możesz zobaczyć tutaj

Promocja trwa do 21 marca!

Czytany 771 razy

Media