niedziela, kwiecień 21, 2024

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi – prawdziwy zakupowy szał, podczas którego wydajemy stanowczo za dużo pieniędzy. Na szczęście istnieje kilka prostych trików, dzięki którym z łatwością zaoszczędzimy pieniądze i kupimy dokładnie to, co sobie zaplanowaliśmy. Co to za triki?

Dla każdej mamy delikatna, ale skuteczna pielęgnacja ciała maluszka jest bardzo ważną sprawą. Maluchy mają bardzo wrażliwą skórę, która nie dość, że łatwo ulega podrażnieniom, to wymaga dodatkowego nawilżenia i pielęgnacji. Marka Pharmaceris  stworzyła z myślą o najmłodszych - Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci, który doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci.

Wakacje to oczywiście zapotrzebowanie na różnego rodzaju torby i plecaki. Dlatego też wygrzebałam dla Was ciekawą promocję - 7% zniżki na cały asortyment. Jeżeli nie potrzebujesz plecaka to na pewno potrzbeuje go Twoje dziecko, bo szkoła tuż tuż.
W sklepie KAJASPORT.PL masz do wyboru dzisiątki produktów: placaki szkolno-turystyczne 4F, plecaki na kółkach, szkolne torby Adidas i Nike. Zreszta sami zobaczcie poniżej. Przejdź do sklepu tu

Noc Świętojańska, czyli tak na prawdę Noc świętego Kupały to czas, kiedy następuje letnie przesilenie. Jest to powód do świętowania, gdyż zaczynają się bardzo ciepłe oraz słoneczne dni. Z okazji tego właśnie święta PAT&RUB przygotowała specjalne promocje, które zaczną się już 20 czerwca. 

Strona 1 z 3