• Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?
    Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?

    Medycyna kosmetyczna i kosmetologia to odpowiedź na potrzeby osób, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgii plastycznej. Wysoka skuteczność i mała inwazyjność sprawiają, że medycyna kosmetyczna nie traci na popularności cały czas powiększając grono swoich zwolenników.

    Napisano sobota, 30 maj 2020 12:33
  • Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?
    Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?

    Wiele osób po skończonej pracy, wracając do domu, czuje się tak zmęczonym, że ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę, jest spędzenie godziny w kuchni w celu przygotowania posiłków. Każdy z nas nie raz stał przed wielkim dylematem - wymyślić kolacje czy zamówić coś na mieście?

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:31
  • Jak podróżować z psem i kotem?
    Jak podróżować z psem i kotem?

    Lato to szczególny czas dla zwierząt. Wakacje, urlopy, wyjazdy sprawiają, że skupiamy się bardziej na sobie, niż na naszych pupilach. Planując podróż, warto zastanowić się, co podczas urlopu zrobimy z naszym pupilem. Mamy dwie opcje. Zwierzaka możemy zostawić pod opieką znajomych, rodziny lub w hotelu dla psów. Jest także inne rozwiązanie - możemy go ze sobą zabrać. Jak przygotować się do wyjazdu z pupilem? 

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:26
  • Jak leczyć atopowe zapalenie skóry i co to jest?
    Jak leczyć atopowe zapalenie skóry i co to jest?

    Termin atopowe oznacza dziedziczną predyspozycję do alergii. Jak wygląda atopowe zapalenie skóry? Najczęściej choroba ta objawia się najpierw w dzieciństwie. U większości osób w wieku pięciu lat atopowe zapalenie skóry przechodzi w trwałą remisję, ale często choroba może utrzymywać się u dorosłych.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:24
  • Testy na koronawirusa – Czy warto je przeprowadzić i jak zrobić to bezpiecznie?
    Testy na koronawirusa – Czy warto je przeprowadzić i jak zrobić to bezpiecznie?

    W dobie szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-2 nikt nie jest bezpieczny. Każdy z nas może zostać zarażony, a być może to już się stało. Dlatego tak ważne jest wdrożenie kompleksowych procedur diagnostycznych i ułatwienie dostępu do testów.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:19
  • Czy warto kupować ubrania w sklepach internetowych?
    Czy warto kupować ubrania w sklepach internetowych?

    Firmy sprzedające odzież, szybko zauważyły ogromny popyt na zakupy online i idąc z duchem czasu, całkiem przeniosły działalność do Internetu, bądź potraktowały tę formę zarobkowania jako uzupełnienie swoich dotychczasowych działań stacjonarnych. Nawet duże znane "sieciówki" odzieżowe już jakiś czas temu uruchomiły opcję zakupów przez Internet.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:15
  • Jak przygotować się na przymiarkę sukni ślubnej?
    Jak przygotować się na przymiarkę sukni ślubnej?

    Jako przyszła panna młoda na pewno zastanawiasz się nad tym, jak wygląda wizyta w salonie sukien ślubnych. Dziś podpowiemy Ci, jak powinnaś się przygotować na przymiarki swojej wymarzonej kreacji.

    Napisano wtorek, 19 maj 2020 12:36
wtorek, 25 listopad 2014 16:50

Jak zaoszczędzić na zakupach przed okresem świątecznym?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi – prawdziwy zakupowy szał, podczas którego wydajemy stanowczo za dużo pieniędzy. Na szczęście istnieje kilka prostych trików, dzięki którym z łatwością zaoszczędzimy pieniądze i kupimy dokładnie to, co sobie zaplanowaliśmy. Co to za triki?

 

Poluj na promocje
Jedną z lepszych metod jest śledzenie cen w rozmaitych gazetkach reklamowych, dzięki czemu możemy je porównać oraz wybrać korzystną okazję. Gazetki jednak nie zawsze przychodzą do nas w tym samym czasie, a i nie każdy lubi męczyć się z makulaturą, nie mówiąc już o braku korzystnych rabatów.  Dlatego dobrym sposobem jest także zapisywanie się na newslettery w sklepach internetowych, gdzie możemy także trafić na kupony rabatowe. Równie wygodną metodą wyłapywania okazji są porównywarki cenowe dostępne w internecie, dzięki czemu sprawdzimy, gdzie dany produkt jest najtańszy.

Łut szczęścia
Niższe ceny możemy także upolować w sytuacji, kiedy bierzemy udział w konkursach organizowanych przez poszczególne marki. Często nagrodami w nich są korzystne kupony rabatowe na konkretne produkty. W ten sposób możemy trafić nawet na 60% rabat, co z pewnością odciąży nasz portfel. Jeśli jednak nie lubimy oddawać się na pastwę losu, możemy zwyczajnie zacząć robić zakupy przed gorącym sezonem. Większość produktów jest wtedy dużo tańsza, dzięki czemu sporo gotówki pozostanie w naszym portfelu.

Łap rabat
Zamiast jednak śledzić na własną rękę, czy wybrany przez nas sklep rzuci promocję, możemy skorzystać z wyszukiwarki kuponów rabatowych Rabatuj.pl. Tego typu serwisy agregują przeceny i promocje z ponad 500 skleów internetowych i są aktualizowane codziennie. Zasada działania serwisu jest prosta - wyszukujesz sklep albo przeglądasz kategorię, odnajdujesz interesujący cię kupon i klikasz po odbiór. Bez rejestracji, bez denerwujących reklam.
Po co więc ręcznie szukać, skoro mamy wszystko pod ręką? Dodatkowo wiele serwisów takich jak Rabatuj.pl oferuje dodatkowo swoje upusty, dzięki czemu możemy za kilka groszy kupić naprawdę coś wspaniałego. Przykładowe kupony, jakie można znaleźć na serwisie to:
200 zł oszczędności z kuponem rabatowym w RTV Euro AGD
kupon 50 zł za polecenie sklepu Answear
kupon rabatowy -60% w Zalando
kod rabatowy 60% na wybrane produkty w Eobuwie.pl

Zatem zanim zamówisz coś w sklepie, sprawdź czy przypadkiem nie ma rabatu. Istnieje spore prawdopodobieństwo że zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych, które zawsze można przeznaczyć na dodatkowy prezent dla najbliższych.