• Kanapki to nic złego!
    Kanapki to nic złego!

    Portale o zdrowej żywności bombardują nas pomysłami na zdrowe przekąski. Proponują aby zamiast oklepanej bułki z wędliną zabierać do pracy humus albo sushi. Ale jeśli jednak lubi się te oklepane bułki z wędliną i wcina w przerwie śniadaniowej to od razu trzeba się liczyć z otłuszczeniem wątroby i ekspresowym tyciem? Nic bardziej mylnego! Zamiast rezygnować z naszej kanapki poprawmy jej jakość.

    Napisano sobota, 23 maj 2020 11:23
  • Rośliny lecznicze
    Rośliny lecznicze

    Lecznicze właściwości roślin znamy już od tysięcy lat i staramy się z nich korzystać. Proces wykorzystywania roślin do leczenia chorób i dolegliwości przetrwał do dzisiaj. Poniżej przedstawiam najbardziej znane specyfiki, które pomagają nam w życiu codziennym.

    Napisano piątek, 22 maj 2020 10:54
  • Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe
    Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe

    Konopie znane są ludzkości od tysięcy lat. Już w starożytności zauważono, że posiadają bardzo wartościowe właściwości.

    Napisano czwartek, 21 maj 2020 17:48
  • Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!
    Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!

    Na półkach sklepowych znajdziemy wiele kosmetyków od zachodnich marek. Konsumenci najczęściej wybierają właśnie te produkty, który zostały wyprodukowane w Europie Zachodniej. Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej jakości kosmetyków, dzięki odpowiedniej hurtowni sprzedawaj je w swoim sklepie!

    Napisano sobota, 23 maj 2020 15:03
  • Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko
    Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko

    Kolorowanki to prosty i tani sposób na zabawę dla najmłodszych. Warto podkreślić jednak, że ta niezwykle popularna forma zabawy niesie ze sobą wiele korzyści. Czego dzieci mogą się nauczyć przez kolorowanie? W jakim wieku powinny rozpocząć taką zabawę?

    Napisano środa, 20 maj 2020 20:38
  • Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić
    Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić

    W sieci znaleźć można wiele opłacalnych zniżek, promocji i kodów rabatowych na zakupy odzieżowe. W artykule przedstawiamy informację o tym, gdzie ich szukać oraz jak z nich skorzystać. Z jakich atrakcyjnych obniżek można skorzystać teraz?

    Napisano poniedziałek, 18 maj 2020 05:14
  • Komfortowa wymiana szybki iPhone'a
    Komfortowa wymiana szybki iPhone'a

    Właśnie wróciłeś z joggingu i kładąc swój ukochany iPhone 6 na stole zrobiłeś to w taki sposób, że on spadł na posadzkę. Szybka roztrzaskała się w drobny mak, a ty jesteś załamany, bo nie możesz normalnie korzystać z urządzenia. I co w takim przypadku? Lub tez masz jakieś rysy na ekranie przez które masz utrudnione korzystanie z telefonu.

    Napisano czwartek, 21 maj 2020 16:30
piątek, 01 sierpień 2014 15:27

Kod rabatowy na plecaki Nike i Adidas! Promocja ważna do 31.08.

Wakacje to oczywiście zapotrzebowanie na różnego rodzaju torby i plecaki. Dlatego też wygrzebałam dla Was ciekawą promocję - 7% zniżki na cały asortyment. Jeżeli nie potrzebujesz plecaka to na pewno potrzbeuje go Twoje dziecko, bo szkoła tuż tuż.
W sklepie KAJASPORT.PL masz do wyboru dzisiątki produktów: placaki szkolno-turystyczne 4F, plecaki na kółkach, szkolne torby Adidas i Nike. Zreszta sami zobaczcie poniżej. Przejdź do sklepu tu


UWAGA!! TREŚĆ KODU RABATOWEGO TO: PLECAK

Plecaki Nike i Adidas

 

Czytany 1082 razy

Artykuły powiązane