• Odzież skórzana męska? Znajdź swoje rozwiązanie!
    Odzież skórzana męska? Znajdź swoje rozwiązanie!

    Odzież skórzana męska to elegancki element stylizacji dla każdego Pana. Jeśli więc pragniesz podkreślić swoją męskość oraz dojrzałość, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poczekaj jednak z wyborem! Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, z jakich produktów komponować swoją stylizację, aby uzyskać modny i zniewalający efekt.

    Napisano poniedziałek, 25 maj 2020 11:53
  • Kanapki to nic złego!
    Kanapki to nic złego!

    Portale o zdrowej żywności bombardują nas pomysłami na zdrowe przekąski. Proponują aby zamiast oklepanej bułki z wędliną zabierać do pracy humus albo sushi. Ale jeśli jednak lubi się te oklepane bułki z wędliną i wcina w przerwie śniadaniowej to od razu trzeba się liczyć z otłuszczeniem wątroby i ekspresowym tyciem? Nic bardziej mylnego! Zamiast rezygnować z naszej kanapki poprawmy jej jakość.

    Napisano sobota, 23 maj 2020 11:23
  • Rośliny lecznicze
    Rośliny lecznicze

    Lecznicze właściwości roślin znamy już od tysięcy lat i staramy się z nich korzystać. Proces wykorzystywania roślin do leczenia chorób i dolegliwości przetrwał do dzisiaj. Poniżej przedstawiam najbardziej znane specyfiki, które pomagają nam w życiu codziennym.

    Napisano piątek, 22 maj 2020 10:54
  • Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe
    Oleje CBD, czyli lekarstwo doskonałe

    Konopie znane są ludzkości od tysięcy lat. Już w starożytności zauważono, że posiadają bardzo wartościowe właściwości.

    Napisano czwartek, 21 maj 2020 17:48
  • Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!
    Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie!

    Na półkach sklepowych znajdziemy wiele kosmetyków od zachodnich marek. Konsumenci najczęściej wybierają właśnie te produkty, który zostały wyprodukowane w Europie Zachodniej. Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej jakości kosmetyków, dzięki odpowiedniej hurtowni sprzedawaj je w swoim sklepie!

    Napisano sobota, 23 maj 2020 15:03
  • Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko
    Nauka przez zabawę, czyli czym zająć dziecko

    Kolorowanki to prosty i tani sposób na zabawę dla najmłodszych. Warto podkreślić jednak, że ta niezwykle popularna forma zabawy niesie ze sobą wiele korzyści. Czego dzieci mogą się nauczyć przez kolorowanie? W jakim wieku powinny rozpocząć taką zabawę?

    Napisano środa, 20 maj 2020 20:38
  • Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić
    Kody rabatowe na zakupy odzieżowe! Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić

    W sieci znaleźć można wiele opłacalnych zniżek, promocji i kodów rabatowych na zakupy odzieżowe. W artykule przedstawiamy informację o tym, gdzie ich szukać oraz jak z nich skorzystać. Z jakich atrakcyjnych obniżek można skorzystać teraz?

    Napisano poniedziałek, 18 maj 2020 05:14
piątek, 28 marzec 2014 20:12

Szukamy okazji: Kosmetyki naturalne PAT&RUB 29 marca 50% tańsze.

PAT&RUB - kosmetyki naturalne PAT&RUB - kosmetyki naturalne

         Z cyklu szukamy okazji przedstawiamy następną wartą grzechu promocję. Otóż do naszej redakcji doszła wiadomość, że kosmetyki naturalne PAT&RUB będzie można kupić za połowę ceny. W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni w sklepie PAT&RUB przez 5 godzin będzie obowiązywała specjalna zniżka. Niskimi cenami będzie obdarowane 6 kosmetyków.

         Już teraz znajdziesz je w sklepie i będą one oznaczone logo budzika. Promocja obowiązuje dnia 29go marca i trwać będzie od godziny 19:00 do 24:00. Kto w tym czasie zamówi wybrane przez siebie kosmetyki, płaci połowę ceny. Wszystko znajdziecie na stronie www.patandrub.pl

KOSMETYKI NATURALNE PAT&RUB 

 

 SZUKAJ BUDZIKA!

PAT&RUB nie musimy przedstawiać. Jest to lider na polskim rynku w produkcji kosmetyków naturalnych. Aromatyczne produkty są wytwarzane dla Kobiet,  Mężczyzn i Dzieci. Mają niesamowitą konsystencję i bardzo szybko się wchłaniają w skórę. Ich wyjątkowość nadają naturalne olejki i substancje aktywne wydobyte z roślin. Zastępy nagród i certyfikat NaTure to dowód jakości tej polskiej marki.

 

Czytany 782 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce