wtorek, 22 maj 2018 11:35

Torebka, czyli must have każdej kobiety

Obecnie trudno wyobrazić nam sobie kobietę, która nie ma w swojej szafie przynajmniej jednej torebki. Jest to absolutny must have – i to pomimo tego, że coraz większą popularność zdobywają damskie plecaki czy inne akcesoria tego rodzaju. Na co zwracają uwagę kobiety, które postanawiają uzupełnić swoją kolekcję o kolejną torebkę?

 

Zasada pierwsza: nigdy za dużo torebek!

Naprawdę niewiele dziewczyn przyzna, że posiada tylko jedną torebkę, którą zabiera ze sobą wszędzie. Zwłaszcza, że ceny torebek (także tych, które są produktami premium) sukcesywnie spadają. Warto pamiętać, że torebki – podobnie zresztą jak buty – są przez kobiety dobierane do każdej stylizacji oddzielnie. Inna torebka będzie odpowiednia na wieczorowe przyjęcie w eleganckim miejscu, z kolei inna w przypadku luźnego wyjścia z przyjaciółmi na miasto. Duże znaczenie ma zresztą rozmiar torebki; np. kobiety wybierające się do pracy lub na uczelnię wybierają zazwyczaj większe modele (takie, w których mogą zmieścić np. drugie śniadanie czy niektóre kosmetyki). Z kolei jeśli wybierają się jedynie na małe zakupy, częściej zabierają małe torebki, w których mieści się telefon, portfel i klucze – co sprzyja komfortowemu oglądaniu towarów. Panów nie powinno zatem dziwić, że w niektórych sklepach internetowych pojawiają się już zakładki zatytułowane „torebki hurt”.

Co jest modne? Torebki hurt czy detal?

Jakie są tegoroczne trendy, jeśli chodzi o torebki? Bardziej dowcipni zapytają – torebki hurt czy jeszcze detal? Po pierwsze, w tym sezonie królują kwiaty, dobrze mają się również motywy wężowe. Oba rodzaje wzorów ujrzymy także na torebkach. Jeśli chodzi o rozmiar i rodzaj torebki, to obecnie królują tzw. worki, czyli torebki duże, zazwyczaj o dość długich ramiączkach i bez sztywnej formy. Na nieco dalszy plan zeszły kopertówki, jednak panie, które wolą mniejsze torby, nie mają na co narzekać – w sklepach można znaleźć dużo listonoszek.

Czytany 243 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.