sobota, czerwiec 22, 2024
poniedziałek, 15 czerwiec 2020 05:37

Buty na koturnie lub klinie dalej trzymają klasę

Buty na koturnie i klinie Buty na koturnie i klinie

Buty na koturnie i wszelkiego rodzaju modele na platformie od czasu do czasu powracają się w blasku chwały i otrzymują status gorącego trendu. Jednocześnie uważamy, że modele te zasługują na wszelkiego rodzaju pochwały, uwielbienie i podziw, niezależnie od ram czasowych.

Po pierwsze, takie buty są bardzo wygodne; po drugie, ładne i interesujące; po trzecie, można je nosić w połączeniu z prawie każdym rodzajem odzieży. Na zakupy można się wybrać na miasto lub przewertować sklep internetowy z butami.

 

 

Jaka jest różnica między platformą a klinem


Mówiąc prosto, klin to pięta połączona z podeszwą. Z reguły klin jest zwężony w obszarze palca i rozszerza się w pięcie. Teraz oprócz butów na każdą porę istnieją trampki na klinach i sandały na koturnie. Podeszwa platformy jest zawsze równa, a jej wysokość może osiągnąć 10, a nawet 12 centymetrów. Buty na platformie wyglądają nieco masywnie i szorstko, a co za tym idzie, są nie dla wszystkich.

Platforma i kliny w połączeniu ze spodniami wyglądają dobrze na każdej figurze, ale jeśli masz obszerne biodra i duże nogi, lepiej nie łączyć tych butów ze spódnicą;
Dziewczęta o bujnych kształtach nie mogą nosić platformy i klina. Jeśli mówimy na przykład o letnich butach, to wierzch nie powinien być bardzo szorstki (na przykład z szerokimi paskami lub obszernymi zapięciami), w przeciwnym razie może to obciążyć cały design. Jeśli chodzi o buty zimowe, możesz wybrać model z ukrytą platformą.

 

Dla kogo są buty na koturnie lub klinie?

 

Buty na koturnie lub klinie będą odpowiednie dla szczupłych dziewcząt i kobiet o niskim oraz średnim wzroście. Możesz wybrać modele z wielobarwnym nadrukiem, wypukłą podeszwą i obszernym topem. Nie polecamy platformy dla tych z was, których stopy mają rozmiar 39, a przy tym jesteście niskiego wzrostu.

Podczas gdy pogoda i reżim temperaturowy pozwalają na to, buty lub botki na koturnie zawsze można nosić z wąskimi spodniami/legginsami i dżinsami. Ponadto zalecamy krótkie dżinsy z frędzlami. Wyglądają bardzo stylowo i zdecydowanie modnie.

Zimą w butach na platformie jest również bardzo ciepło. Stopa znajduje się w wystarczającej odległości od ziemi, a w połączeniu z jasnym futrem ze sztucznego futra obraz będzie nie tylko przytulny, ale także stylowy.

Koturny są znacznie bardziej stabilne niż obcasy, a w konsekwencji sandały lub buty na klinach, lub platformie są o wiele wygodniejsze. Buty z grubą podeszwą również zmuszają do zachowania postawy. Pomaga też dodać kilka centymetrów do wzrostu i w takich butach prawie nie bolą stopy z powodu płynnego podnoszenia stopy.

Buty na koturnie są bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. W modzie panuje wygoda, a nawet komfort.