Polecane artykuły

 • 1
piątek, 22 marzec 2019 10:59

Playmobil - gwarancja dobrej zabawy

My, dorośli, zwykle nie doceniamy roli zabawek. Mają one nie tylko zajmować dzieciom czas, ale też wspierać ich rozwój. Doskonałym przykładem są tu zabawki Playmobil.

Jak klocki Playmobil wspierają rozwój dziecka?

Zabawki i klocki Playmobil to niezwykłe akcesoria do budowy własnych mini światów. Dzięki nim dzieci mają szansę wejść w rolę różnych postaci – policjantów, rycerzy, księżniczek, czy piratów. Światy budowane z klocków Playmobil pobudzają wyobraźnię i wspierają rozwój kreatywności u dzieci, co jest niezwykle ważne już od najwcześniejszych lat.
Dzięki zestawom Playmobil takim jak Gospodarstwo rolne, czy Hotel dla zwierząt, dziecko ma również szansę poznać funkcjonowanie prawdziwego świata, przy wsparciu rodziców, podczas wspólnej zabawy.
Ponadto zestawy Playmobil są bajecznie kolorowe i swoją edukacyjną funkcję spełniają w formie naprawdę dobrej zabawy. Jak bardzo zabawki te podobają się dzieciom, wystarczy zaobserwować zachowanie dziecka, gdy w centrum handlowym mija sklep Playmobil – to miejsce jest dla malucha niczym Sezam z baśni 1000 i jednej nocy.

Zawsze trafione prezenty

W sklepie Playmobil znajdziesz trafiony prezent dla każdego kilkulatka, bez względu na płeć i zainteresowania. Zarówno mali miłośnicy motoryzacji, jak i przyszli weterynarze, czy małe miłośniczki shoppingu – każde dziecko odkryje wśród klocków i zabawek tej renomowanej marki skarb dla siebie. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność maluchowi, Playmobil jest gwarancją udanego zakupu.

Zabawki doskonałe w każdym detalu

Klocki Playmobil ujmują klientów zarówno genialną prostotą, jak też dopracowaniem najmniejszych detali, dzięki którym zabawa wciąga zarówno dzieci, jak i rodziców. Dla dorosłych liczy się również fakt, ze wszelkie instrukcje i opisy są napisane językiem prostym i zrozumiałym.
Istotne jest również to, że elementy poszczególnych zestawów są ze sobą kompatybilne i można je śmiało łączyć w sposób, jaki podpowiada dziecku fantazja. Zabawki są przy tym wytrzymałe - często zestawy klocków i „światy” Playmobil przechodzą z rąk do rąk z niewielkimi śladami zużycia, mimo intensywnej, codziennej i wielogodzinnej zabawy pierwszego właściciela.

Nie ulega wątpliwości, że klocki Playmobil to jeden z zabawkarskich hitów ostatnich dziesięcioleci, który będzie bawić i uczyć kolejne pokolenia, a sklep Playmobil zawsze będzie Sezamem dla malucha.

Czytany 168 razy

Artykuły powiązane

 • Wiecznie zimne stopy? 9 przyczyn, które powodują chłód Wiecznie zimne stopy? 9 przyczyn, które powodują chłód

  Czasami, bez względu na to, ile par wełnianych skarpet nosisz, Twoje stopy po prostu nie mogą się rozgrzać. Istnieją schorzenia, które mogą sprawić, że stopy będą wiecznie zimne.

 • Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa

  Elegancka bluzka to jedna z najbardziej uniwersalnych części damskiej garderoby. Noszą ją kobiety w każdym przedziale wiekowym, nie zważając na mankamenty sylwetki. Dobrze dobrana bluzka, potrafi zatuszować wady a uwypuklić walory figury.

 • Rodzaje damskich torebek Rodzaje damskich torebek

  Wszystkie doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas torebka. Pełni ona funkcję praktyczną i jest świetnym dodatkiem do każdej naszej stylizacji. Jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby i musi spełniać oczekiwane wymagania.

 • Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze! Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze!

  Zbliżają się urodziny lub Dzień Mamy i zastanawiasz się, co podarować w ten wyjątkowy dzień? Biżuteria będzie zawsze dobrym pomysłem, ale oczywiście nie jest to jedyna opcja! Warto dobrze przemyśleć zakup podarunku na wyjątkową okazję, aby Twoja mama poczuła, jak wiele dla niej znaczysz. Dobrze dobrany prezent jest nie tylko piękny czy praktyczny, ale niesie za sobą również ważne przesłanie – możesz w ten sposób pokazać, że jest wyjątkową osobą i zasługuje na wszystko, co najlepsze!

 • Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra

  Noc sylwestrowa to czas, w którym panie mogą dać upust swoim modowym fantazjom i założyć na siebie strojne kreacje oraz połyskujące dodatki, które są spełnieniem dziecięcych marzeń o byciu księżniczką. Wiele pań uwielbia błyszczącą garderobę, ale jednak nie decyduje się na to, aby zakładać ją na co dzień.