piątek, 22 marzec 2019 10:59

Playmobil - gwarancja dobrej zabawy

My, dorośli, zwykle nie doceniamy roli zabawek. Mają one nie tylko zajmować dzieciom czas, ale też wspierać ich rozwój. Doskonałym przykładem są tu zabawki Playmobil.

Jak klocki Playmobil wspierają rozwój dziecka?

Zabawki i klocki Playmobil to niezwykłe akcesoria do budowy własnych mini światów. Dzięki nim dzieci mają szansę wejść w rolę różnych postaci – policjantów, rycerzy, księżniczek, czy piratów. Światy budowane z klocków Playmobil pobudzają wyobraźnię i wspierają rozwój kreatywności u dzieci, co jest niezwykle ważne już od najwcześniejszych lat.
Dzięki zestawom Playmobil takim jak Gospodarstwo rolne, czy Hotel dla zwierząt, dziecko ma również szansę poznać funkcjonowanie prawdziwego świata, przy wsparciu rodziców, podczas wspólnej zabawy.
Ponadto zestawy Playmobil są bajecznie kolorowe i swoją edukacyjną funkcję spełniają w formie naprawdę dobrej zabawy. Jak bardzo zabawki te podobają się dzieciom, wystarczy zaobserwować zachowanie dziecka, gdy w centrum handlowym mija sklep Playmobil – to miejsce jest dla malucha niczym Sezam z baśni 1000 i jednej nocy.

Zawsze trafione prezenty

W sklepie Playmobil znajdziesz trafiony prezent dla każdego kilkulatka, bez względu na płeć i zainteresowania. Zarówno mali miłośnicy motoryzacji, jak i przyszli weterynarze, czy małe miłośniczki shoppingu – każde dziecko odkryje wśród klocków i zabawek tej renomowanej marki skarb dla siebie. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność maluchowi, Playmobil jest gwarancją udanego zakupu.

Zabawki doskonałe w każdym detalu

Klocki Playmobil ujmują klientów zarówno genialną prostotą, jak też dopracowaniem najmniejszych detali, dzięki którym zabawa wciąga zarówno dzieci, jak i rodziców. Dla dorosłych liczy się również fakt, ze wszelkie instrukcje i opisy są napisane językiem prostym i zrozumiałym.
Istotne jest również to, że elementy poszczególnych zestawów są ze sobą kompatybilne i można je śmiało łączyć w sposób, jaki podpowiada dziecku fantazja. Zabawki są przy tym wytrzymałe - często zestawy klocków i „światy” Playmobil przechodzą z rąk do rąk z niewielkimi śladami zużycia, mimo intensywnej, codziennej i wielogodzinnej zabawy pierwszego właściciela.

Nie ulega wątpliwości, że klocki Playmobil to jeden z zabawkarskich hitów ostatnich dziesięcioleci, który będzie bawić i uczyć kolejne pokolenia, a sklep Playmobil zawsze będzie Sezamem dla malucha.

Czytany 264 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.