czwartek, 26 lipiec 2018 13:44

Jak być modnym podczas treningu?

XXI wiek to czas kiedy królują media społecznościowe i wszechobecna perfekcja. Z jednej strony rosną wymagania wobec naszego wyglądu powodując niezdrową presję, a z drugiej... może to i dobrze? Teraz wypada być fit, zdrowo się odżywiać i prowadzić świadomy tryb życia. Wtórując najnowszym trendom coraz więcej z nas trafia na siłownie, zmienia nawyki żywieniowe, dba o siebie.

Czasem nam się nie chce, jesteśmy tylko ludźmi. Co zrobić żeby lepiej zmotywować się do regularnego wysiłku? Zacznij od modnego stroju!

 

Wiele z nas decydując się na rozpoczęcie aktywności fizycznej sięga w głąb szafy w poszukiwaniu starych, luźnych bawełnianych koszulek i dresowych spodni. To błąd! Prezentujemy się w tym jakbyśmy były zmęczone życiem, zaniedbane i grube. Aż odechciewa się o siebie zawalczyć. Doskonałą alternatywą jest kupno nowego stroju do ćwiczeń – takiego jak nam się podoba, takiego, w którym wyglądamy dobrze, takiego, który podkreśli atuty naszej sylwetki i zmotywuje nas do jej ciągłej poprawy.

Obecnie królują neonowe, kolorowe ciuchy, które przykuwają wzrok. Nosi je niemalże każdy, niezależnie od sylwetki. Bo teraz już nie ma się czego wstydzić. Od lat króluje również firma NIKE, która kreuje największe trendy wśród odzieży sportowej. Jednak najważniejsze, żeby czuć się dobrze – jeśli wolimy skromne ubrania o stonowanych barwach – nie ma problemu. Takie też są dostępne. Wszystkie opcje, style i kolory (a także spore promocje) można znaleźć tutaj: https://perfektsport.pl/. Pamiętaj, że w zależności od tego jaki sport uprawiasz powinnaś odpowiednio dobrać strój. Zawsze najważniejsze są buty, które wspierają całe nasze ciało. Wygodne, dobrze dobrane buty zapewniają komfort i chronią cię przed kontuzją i problemami zdrowotnymi. Poza tą jedną zasadą panuje dowolność – szalej, próbuj, miksuj style i kolory. Najważniejsze to znaleźć swój styl i wyrazić siebie. Bądź piękna, bądź sobą, olśniewaj!

Czytany 336 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.