wtorek, 20 sierpień 2019 11:52

Innowacyjna technologia zegarków w pięknej oprawie

Casio G-Shock Casio G-Shock

Najczęściej spotykanym systemem napędzającym zegarki od środka, jest mechanizm kwarcowy.

Zdecydowanie przodują w nim zegarki Casio G-Shock, których podstawową cechą jest Niezawodność przez wielkie N – w każdej sytuacji!

 

Czy warto kupić superwytrzymały zegarek?

            Dobrej jakości zegarek zawsze jest w cenie, dlatego warto sprawić sobie model, który najbardziej będzie odpowiadał konkretnym gustom i preferencjom. Niektórzy twierdzą, że nie ma potrzeby kupowania specjalnego rodzaju zegarka tylko na czas uprawiania sportów, czy podróżowania. Inni twierdzą, że sportowe zegarki są doskonałe nie tylko podczas ekstremalnych wyzwań, ale i na co dzień. Jak pogodzić te dwa obozy? Nie trzeba, po prostu każdy z nich ma swoje racje! Osoby, które zajmują się uprawianiem lżejszych sportów, na przykład biegają lub trenują siłowo, prawdopodobnie nie potrzebują zegarka wcale albo potrzebują specjalistycznych zegarków mierzących tętno, liczbę kroków czy spalonych kalorii, których nie ma w ofercie Casio. Ten drugi obóz jednak również ma niepodważalną rację. Sporty wytrzymałościowe czy ekstremalne często wymagają stałej kontroli czasu bez konieczności wyciągania telefonu. Dodatkowo, potrzebują systemu antywstrząsowego, który ochroni wrażliwy mechanizm wewnętrzny przez rozregulowywaniem się. A ponadto – sportowe zegarki mają też fajny, efekciarski kształt i kolorystykę, która z pewnością przyda się do ubarwienia niejednej stylizacji casualowej!

            Sportowo-eleganckie i czysto sportowe zegarki na fali

            W ofercie Casio znaleźć można fantastyczne zegarki Edifice, których cechą szczególną jest metalowa, elegancka bransoleta i szeroka koperta z charakterystyczną, wielofunkcyjną tarczą, o wyglądzie sportowego zegarka. Taki zegarek świetnie sprawdzi się w przypadku stylizacji codziennych u mężczyzn, dla których bardzo liczy się ogólny odbiór ich wyglądu, i którzy dbają o to, by każdy element współgrał ze sobą i wywoływał efekt pod tytułem: „tu nic nie jest przypadkowe!”. Czysto sportowe zegarki Casio G-Shock również nadają się do klasycznie sportowych stylizacji, a nawet tych casualowych, składających się z T-shirtu, jeansów i trampek. W takiej stylizacji nikt nie przejdzie niezauważony, mając na nadgarstku wielki, wstrząsoodporny G-Shock!

            Szczególne zegarki na szczególne potrzeby

            Panowie, dla których aktywność fizyczna jest ich alter ego, z pewnością zainteresują się kolekcją zegarków sportowych odpornych na wstrząsy i uszkodzenia. Zegarki Casio G-Shock to seria produktów, które charakteryzują się nie tylko szeroką, ale i specjalnie wzmocnioną kopertą, która zabezpiecza mechanizm kwarcowy przed uszkodzeniem, nawet przy upadku z 10 metrów! Jest to zegarek odpowiedni także do uprawiania sportów drużynowych, na przykład gry w siatkówkę czy koszykówkę, ze względu na wyjątkową odporność obudowy. Przyda się bez wątpienia w czasie wspinaczki w górach, czy podczas rajdu rowerowego, a nawet na maratonie. Będzie towarzyszył swojemu właścicielowi wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny, i gdzie jego obecność będzie podyktowana względami praktycznymi i wizualnymi. Zegarki sportowe oraz sportowo-eleganckie w zachwycających oprawach pozwolą na bardzo barwne uzupełnienie stylizacji, a jednocześnie zachwycają swoim wnętrzem. Zdecydowana większość zegarków Casio opiera się na mechanizmie kwarcowym, który gwarantuje wyjątkową jakość oraz wygodę w użytkowaniu. Chcąc mieć zegarki na każdą okazję, warto postawić na kilka modeli Casio z różnych charakterystycznych kolekcji!

Czytany 140 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.