piątek, 16 sierpień 2019 11:24

Systemy przeciwoblodzeniowe – czy gra jest warta świeczki? Sprawdzamy

Systemy przeciwoblodzeniowe Systemy przeciwoblodzeniowe

Systemy przeciwoblodzeniowe są bardzo chętnie wykorzystywane nie tylko przez przedsiębiorstwa, ale również osoby prywatne.

Czy warto zainwestować w to rozwiązanie? Sprawdzamy.

 

Systemy przeciwoblodzeniowe – czy gra jest warta świeczki? Sprawdzamy

Systemy przeciwoblodzeniowe są bardzo chętnie wykorzystywane nie tylko przez przedsiębiorstwa, ale również osoby prywatne. Czy warto zainwestować w to rozwiązanie? Sprawdzamy.

Wyobraź sobie, że jest zima, na dworze panują minusowe temperatury, a Ty nie rozpoczynasz dnia od odśnieżania podjazdu! Wystarczy, że wsiądziesz do samochodu, a następnie pojedziesz do pracy. To jest możliwe z systemami przeciwoblodzeniowymi. Często stosuje się je właśnie w przypadku ogrzewania podjazdów, schodów, dachów, rynien, czy też chodników. Jest to rozwiązanie doceniane szczególnie przez osoby starsze, a także zapracowane, które nie mają czasu na codzienne odśnieżanie podjazdu, czy też chodnika koło domu. Jak to działa? Instalacja jest rozmieszczana pod podłożem, a następnie można nią w łatwy sposób sterować, co umożliwia termostat DEVIreg 850, który można kupić w sklepie internetowym Mikroenergetyka.

Jak działa termostat DEVIreg 850?

Jest to sprzęt najwyższej klasy, który pozwala na łatwe sterowanie systemami oblodzeniowymi. Może on współpracować z aż czterema czujnikami gruntowymi. Został on wyposażony w cyfrowy system komunikacji, który jest bardzo stabilny, a ponadto nowoczesny, zatem zapewni Ci łatwą obsługę urządzenia. Możesz w ten sposób zarządzać aż dwoma instalacjami. Oznacza to, że jeden produkt pozwoli Ci na sterowanie, na przykład ogrzewaniem podjazdu, a także rynien. Jest to znaczna oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również miejsca. Termostat DEVIreg 850 możesz zainstalować, na przykład w garażu, gdzie będziesz miał do niego bardzo prosty i szybki dostęp.

Czy warto zainwestować w systemy przeciwoblodzeniowe?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby. Jest to z pewnością rozwiązanie, które może usprawnić i ułatwić nasze życie. Sprawdzi się w szczególności w chłodnych rejonach Polski, na przykład w górach. Jeżeli każdego roku musisz mierzyć się ze sporymi opadami śniegu, a także z dużymi, minusowymi temperaturami – z pewnością powinieneś postawić na systemy przeciwoblodzeniowe. W ten sposób będziesz mógł zapomnieć o zniszczonych, popękanych rynnach, czy też odśnieżaniu podjazdu. W tym przypadku takie rozwiązanie może przynieść Ci jedynie same korzyści, zatem z pewnością warto jeszcze bardziej zgłębić ten temat.

Czytany 195 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.