środa, 07 maj 2014 17:37

Hiking - sport outdoorowy, który trzeba zacząć od podeszwy McKinley

McKinley McKinley

Czas spędzany z dzieckiem, jest dla każdego rodzica bezcenny. Najlepiej jeśli jest, to czas spędzany aktywnie. Nadchodzące lato i coraz cieplejsze dni pozwalają nam na realizację wiosennych aktywności. A może by tak zamiast rodzinnego spaceru, wybrać się na pieszą wędrówkę?  Idealnym rozwiązaniem dla lubiących łączyć aktywność fizyczną z kontaktem z naturą jest hiking.

Jest to najlżejszy z outdoorowych sportów, a jego uprawianie nie wymaga prawie żadnych przygotowań. Żeby wyruszyć w trasę potrzebujemy jedynie wygodnych ubrań i odpowiednio dobranych butów. 

Gdy wędrujemy po zróżnicowanym podłożu ważną kwestią jest zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie. Ileż to razy źle dobrane buty boleśnie obtarły nam stopy? Z pomocą w wybraniu odpowiedniego obuwia przychodzi nam marka McKinley.

Buty dla wędrowców powinny mieć twardą powierzchnię i dobrze widoczny bieżnik. Pozwoli to nam na lepsza przyczepność stopy do podłoża, i zapobiegnie ślizganiu się na  kamieniach. Marka McKinley stworzyła buty z linni Cordova, które można nabyć w sieci sklepów INTERSPORT. Pełna gama dla butów dla kobiet i mężczyzn pozwoli bezpiecznie uprawiać hiking, a membrana Aquamax zabezpieczy nasze stopy przed przemoczeniem.

Żeby nasze pociechy mogły towarzyszyć nam na szlaku, wybierzmy buty z linii McKinley Stowe. Te wielofunkcyjne buty, wykonane z syntetycznej skóry oraz siatki na pewno  przypadną do gustu małym wędrowcą. A wzmocnienia z przodu oraz z tyłu buta, i podeszwa z antypoślizgowej gumy dadzą pewność nam- rodzicom, że nasze dzieci są bezpieczne.

 

McKinley - buty do hikingu

Czytany 1541 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.