Polecane artykuły

 • 1
środa, 07 maj 2014 17:37

Hiking - sport outdoorowy, który trzeba zacząć od podeszwy McKinley

McKinley McKinley

Czas spędzany z dzieckiem, jest dla każdego rodzica bezcenny. Najlepiej jeśli jest, to czas spędzany aktywnie. Nadchodzące lato i coraz cieplejsze dni pozwalają nam na realizację wiosennych aktywności. A może by tak zamiast rodzinnego spaceru, wybrać się na pieszą wędrówkę?  Idealnym rozwiązaniem dla lubiących łączyć aktywność fizyczną z kontaktem z naturą jest hiking.

Jest to najlżejszy z outdoorowych sportów, a jego uprawianie nie wymaga prawie żadnych przygotowań. Żeby wyruszyć w trasę potrzebujemy jedynie wygodnych ubrań i odpowiednio dobranych butów. 

Gdy wędrujemy po zróżnicowanym podłożu ważną kwestią jest zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie. Ileż to razy źle dobrane buty boleśnie obtarły nam stopy? Z pomocą w wybraniu odpowiedniego obuwia przychodzi nam marka McKinley.

Buty dla wędrowców powinny mieć twardą powierzchnię i dobrze widoczny bieżnik. Pozwoli to nam na lepsza przyczepność stopy do podłoża, i zapobiegnie ślizganiu się na  kamieniach. Marka McKinley stworzyła buty z linni Cordova, które można nabyć w sieci sklepów INTERSPORT. Pełna gama dla butów dla kobiet i mężczyzn pozwoli bezpiecznie uprawiać hiking, a membrana Aquamax zabezpieczy nasze stopy przed przemoczeniem.

Żeby nasze pociechy mogły towarzyszyć nam na szlaku, wybierzmy buty z linii McKinley Stowe. Te wielofunkcyjne buty, wykonane z syntetycznej skóry oraz siatki na pewno  przypadną do gustu małym wędrowcą. A wzmocnienia z przodu oraz z tyłu buta, i podeszwa z antypoślizgowej gumy dadzą pewność nam- rodzicom, że nasze dzieci są bezpieczne.

 

McKinley - buty do hikingu

Czytany 1463 razy

Artykuły powiązane

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?

 • Wegańskie obuwie - jakie są plusy? Wegańskie obuwie - jakie są plusy?

  Obecnie, coraz to większa liczba konsumentów staje się bardziej świadoma ekologicznie, ponieważ jest lepiej poinformowana o sposobach, aby stać się bardziej przyjaznymi dla środowiska.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce