Polecane artykuły

 • 1

środa, 07 maj 2014 15:37

Hiking - sport outdoorowy, który trzeba zacząć od podeszwy McKinley

McKinley McKinley

Czas spędzany z dzieckiem, jest dla każdego rodzica bezcenny. Najlepiej jeśli jest, to czas spędzany aktywnie. Nadchodzące lato i coraz cieplejsze dni pozwalają nam na realizację wiosennych aktywności. A może by tak zamiast rodzinnego spaceru, wybrać się na pieszą wędrówkę?  Idealnym rozwiązaniem dla lubiących łączyć aktywność fizyczną z kontaktem z naturą jest hiking.

Jest to najlżejszy z outdoorowych sportów, a jego uprawianie nie wymaga prawie żadnych przygotowań. Żeby wyruszyć w trasę potrzebujemy jedynie wygodnych ubrań i odpowiednio dobranych butów. 

Gdy wędrujemy po zróżnicowanym podłożu ważną kwestią jest zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie. Ileż to razy źle dobrane buty boleśnie obtarły nam stopy? Z pomocą w wybraniu odpowiedniego obuwia przychodzi nam marka McKinley.

Buty dla wędrowców powinny mieć twardą powierzchnię i dobrze widoczny bieżnik. Pozwoli to nam na lepsza przyczepność stopy do podłoża, i zapobiegnie ślizganiu się na  kamieniach. Marka McKinley stworzyła buty z linni Cordova, które można nabyć w sieci sklepów INTERSPORT. Pełna gama dla butów dla kobiet i mężczyzn pozwoli bezpiecznie uprawiać hiking, a membrana Aquamax zabezpieczy nasze stopy przed przemoczeniem.

Żeby nasze pociechy mogły towarzyszyć nam na szlaku, wybierzmy buty z linii McKinley Stowe. Te wielofunkcyjne buty, wykonane z syntetycznej skóry oraz siatki na pewno  przypadną do gustu małym wędrowcą. A wzmocnienia z przodu oraz z tyłu buta, i podeszwa z antypoślizgowej gumy dadzą pewność nam- rodzicom, że nasze dzieci są bezpieczne.

 

McKinley - buty do hikingu

Czytany 1397 razy

Artykuły powiązane

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce