poniedziałek, 24 marzec 2014 20:32

Helly Hansen, czyli markowe buty z tradycją

Helly Hasen - markowe buty Helly Hasen - markowe buty

                 To niesamowite jak rozwinęła się firma Helly Hansen. Jako ciekawostkę podam, że powstała ona w 1877 roku co ustanawia ją jako długowieczną tj daje nam ponad 130 lat. Założyciel, czyli Helly Juell Hansen od młodości zajmował się żeglarstwem i kochał aktywne życie. Dlatego też wiedział jakich ubrań potrzeba ludziom, którzy też takie życie prowadzą. 

                Wyjątkowa jakość jego produktów przyniosła Hansenowi niebywałą popularność. Prostota oraz wytrzymałość ubrań i butów podpasowały ludziom na całym świecie. Teraz firma ta jest liderem na rynku i jest kochana przez klientów.

130 lat doświadczenia i współpraca z najlepszymi specjalistami to argumenty, które stawiają tą firmę wysoko w klasyfikacji. Dodajmy, że ich obuwie są dostosowane do każdych warunków atmosferycznych. Poniżej przedstawiam galerię obuwia sportowego na wiosnę i lato. Są to buty oddychające i lekkie, a co najważniejsze modne i niesamowicie wygodne. Zresztą sami oceńcie.

Jeżeli macie dobre doświadczenie z podobnymi jakościowo butami to pochwalcie się w komentarzu jaka to firma. Z przyjemnością dowiem się o niej coś więcej. Markowe buty to podstawa.

Czytany 1336 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.