czwartek, 12 wrzesień 2019 16:44

Co zrobić jak w sypialni wieje nudą?

Udane pożycie Udane pożycie

Czasami w każdej sypialni pojawia się nuda. Jednak nie można pozwolić na to, by rozgościła się ona na dłużej.

Może to bowiem prowadzić do rutyny, która z kolei często doprowadza do oddalenia się od siebie partnerów. Co zatem można zrobić, aby w sypialni nie wiało nudą? Warto postawić na gadżety erotyczne, które w znacznej mierze urozmaicą życie intymne, a także poprawią jego jakość. Które z dostępnych na rynku gadżetów są warte zainteresowania?

Postaw na wibracje

Jednym z najczęściej kojarzonych gadżetów erotycznych są różnego rodzaju wibratory. Obok tych klasycznych, ciekawym rozwiązaniem są pierścienie wibrujące nakładane na penisa. Jest to propozycja, która poprawia doznania przy zbliżeniu oboju partnerom. Tego rodzaju pierścienie często mają dodatkowe nakładki, które pozwalają na stymulację łechtaczki w czasie zbliżenia. W sklepach z gadżetami erotycznymi można dostać także specjalne nakładki na penisa, które mają różnorodne wypustki na całej długości. To pozwala na poprawę doznać ze zbliżenia również w czasie penetracji. Dostępne są również prezerwatywy, które mają prążki na całej długości, które również poprawiają odczucia podczas stosunku.

Gadżety, które pozwolą się rozgrzać i przygotować na więcej

Jeżeli w sypialni wieje nudą, a doznania w czasie stosunku są zbyt słabe, można zdecydować się na coś, co pobudzi ciało jeszcze przed stosunkiem. Tutaj przydadzą się gadżety zarówno dla pań i panów. Chodzi tutaj m.in. o pompki do piersi czy penisa, które poprawiają ukrwienie tych części ciała. To z kolei wpływa na jakość doznań w czasie aktu miłosnego. Użycie tych gadżetów można potraktować jako formę gry wstępnej.

Odgrywanie ról – erotyczne przebrania

Interesującym urozmaiceniem tego, co dzieje się w sypialni może być również zdecydowanie się na wykorzystanie przebrań. Są one również dostępne w sklepach erotycznych. Najczęściej dotyczą fantazji związanych z odgrywanie ról pielęgniarki i lekarza, policjantki czy też stewardessy lub pilota. Do strojów tych są często dołączone specjalne gadżety dodające całej stylizacji erotycznej pikanterii.

Czytany 218 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.