Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 14 listopad 2019 11:43

Kiedy spotkanie biznesowe można uznać za udane?

Spotkania biznesowe Otrębusy Spotkania biznesowe Otrębusy

Podczas wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów oraz innych wydarzeń, w trakcie których omawiane są sprawy dotyczące działalności i rozwijania przedsiębiorstw, najważniejsza jest strona merytoryczna. Nie ulega to żadnej wątpliwości, jednak przygotowując spotkanie biznesowe trzeba uwzględnić więcej czynników.

Nie wystarczy, że osoby, które przemawiają do uczestników sympozjum lub szkolą młodszych kolegów będą przekazywać naprawdę cenne treści. Jeśli zabraknie im informacji w jakiej kolejności powinny mówić oraz jaka ma być myśl przewodnia całego wydarzenia, to szybko zapanuje chaos. W konsekwencji nikt z uczestników nie wyniesie nic wartościowego z konferencji czy szkolenia. Mało tego, część osób może dojść do wniosku, że spotkania biznesowe to strata czasu. Właśnie dlatego każde z nich powinno być bardzo dokładnie i rzetelnie zaplanowane oraz zorganizowane. Liczy się nawet najmniejszy szczegół – to, czy prowadzący będzie odpowiednio ubrany, czy przygotowane zostaną materiały dla wszystkich gości, czy miejsce, gdzie się ich zaprasza okaże się w sam raz na spotkanie biznesowe itd.

O sprawach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, najlepiej jest rozmawiać na terenie jednego z nich, ewentualnie w nowoczesnym centrum konferencyjnym, jakie można znaleźć w dużych miastach. Ale czy na pewno i w każdym przypadku tak właśnie jest? Jeżeli spotkanie biznesowe ma być dość długie i powinno wziąć w nim udział sporo uczestników, warto pomyśleć o zorganizowaniu go gdzieś, gdzie będzie cicho, przyjemnie, zielono… Chociażby w obiekcie znajdującym się we wsi Otrębusy, która leży niedaleko Warszawy. Można zarezerwować tam jedną z trzech sal konferencyjno-szkoleniowych. Są one dobrze oświetlone i wyposażone w sprzęt audiowizualny. Tuż obok jest karczma, hotel, a wszystko to otoczone zabytkowym parkiem. W związku z tym odbywające się tam spotkania biznesowe mają wyjątkowo miłą atmosferę, co powinno być zresztą wysoko oceniane podczas omawiania przebiegu wydarzenia. Na dodatek z miejscowości Otrębusy jest bardzo blisko do centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo, do którego można dojechać w ciągu 10 minut.

Czytany 12 razy

Artykuły powiązane

 • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

  Szukasz sposobu na sprawną wentylację swojej powierzchni? Doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym tekstem.

 • Tarot Kariery Tarot Kariery

  Masz problemy w pracy? Zastanawiasz się, czy to nie pora na zmiany w życiu zawodowym? Pragniesz więcej zarabiać? A może chcesz dowiedzieć się, czy Twoja firma ma szansę odnieść sukces na rynku? Postaw sobie tarot kariery!

 • Konta firmowe – co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać najlepsze dla swojej firmy? Konta firmowe – co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać najlepsze dla swojej firmy?

  Założenie i prowadzenie własnej firmy wymaga podejmowania wielu decyzji. Jednymi z pierwszych jest wybór nazwy firmy, sposobu opodatkowania i rodzaju prowadzonej działalności. Warto też dobrze się zastanowić nad wyborem odpowiedniego konta bankowego dla swojej firmy. Jest to ważne, gdyż w znacznym stopniu może ułatwić obsługę finansową przedsiębiorstwa.

 • Czym kierować się wybierając nagrobki? Czym kierować się wybierając nagrobki?

  Jak wiadomo czasami w życiu jest tak, że musimy pożegnać bliską osobę, która umiera. Zawsze jest to bardzo ciężki czas dla nas i raczej dzieje się to dość  niespodziewani, zresztą człowiek nigdy nie jest przygotowany na to, żeby stracić kogoś bliskiego i nie ma się, co temu dziwić.

 • Stolik kawowy – jaki wybrać do salonu? Stolik kawowy – jaki wybrać do salonu?

  Niewielkie stoliki kawowe sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mogą zastąpić ławę lub być dodatkową przestrzenią, na której ustawia się przekąski czy zimne napoje w czasie rodzinnej uroczystości lub spotkania ze znajomymi. Jaki wybrać stolik kawowy? Na co zwracać uwagę?