czwartek, 14 listopad 2019 11:40

Czy warto urządzać imprezy okolicznościowe?

Impreza okolicznościowa Otrębusy Impreza okolicznościowa Otrębusy

Sporo osób wchodzących w następny rok swojego życia lub mających którąś z kolei rocznicę ślubu, nie celebruje tego w jakiś specjalny sposób. W końcu przygotowanie imprezy jest czasochłonne i drogie, a poza tym co tu świętować – że staje się coraz starszym? Takie podejście faktycznie kłóci się z ideą dobrej zabawy, a powinniśmy mieć na nią ochotę bez względu na wiek.

 Każda okazja, która dotyczy danej osoby jest ważnym wydarzeniem, skłaniającym do wspominania i rozmyślania o własnych osiągnięciach, zmianach jakich się dokonywało oraz oczywiście o bliskich – rodzinie i przyjaciołach. Oni z kolei zapewne woleliby wreszcie zobaczyć i uściskać jubilata czy solenizanta, zamiast składać mu znowu życzenia przez telefon. Imprezy okolicznościowe to okazja do zabawy, ale również do tego, aby spotkać się z osobami, których nie widuje się już tak często, jak kiedyś. Nie warto zatem czekać na okrągłe urodziny, awans czy ślub dzieci i dopiero wtedy organizować duże przyjęcie. Przecież bez problemu można znaleźć inny pretekst. Bywa, że po chwili zastanowienia dochodzi się do wniosku, że imprezy okolicznościowe mogłyby być robione co kilka tygodni.

Jednak przesada w żadną stronę nie jest dobra i jeśli huczne spotkania w gronie rodziny oraz znajomych odbywają się bez przerwy, tracą swój wyjątkowy charakter. Dlatego lepiej, żeby miały miejsce co jakiś czas, ale za to na długo pozostawały w pamięci. Doskonałym pomysłem jest urządzenie imprezy okolicznościowej w restauracji usytuowanej poza miastem. Mieszkańcom Warszawy można polecić karczmę zlokalizowaną we wsi Otrębusy. Jest ona zresztą częścią kompleksu położonego na terenie należącym do Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Znajdują się tam także hotel oraz sale szkoleniowo-konferencyjne. Obiekty te otacza 13-hektarowy zabytkowy park. W związku z powyższym organizując imprezę okolicznościową w miejscowości Otrębusy, można wziąć pod uwagę spędzenie całego weekendu z dala od zgiełku miasta.

 

Czytany 101 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.