Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 14 listopad 2019 11:40

Czy warto urządzać imprezy okolicznościowe?

Impreza okolicznościowa Otrębusy Impreza okolicznościowa Otrębusy

Sporo osób wchodzących w następny rok swojego życia lub mających którąś z kolei rocznicę ślubu, nie celebruje tego w jakiś specjalny sposób. W końcu przygotowanie imprezy jest czasochłonne i drogie, a poza tym co tu świętować – że staje się coraz starszym? Takie podejście faktycznie kłóci się z ideą dobrej zabawy, a powinniśmy mieć na nią ochotę bez względu na wiek.

 Każda okazja, która dotyczy danej osoby jest ważnym wydarzeniem, skłaniającym do wspominania i rozmyślania o własnych osiągnięciach, zmianach jakich się dokonywało oraz oczywiście o bliskich – rodzinie i przyjaciołach. Oni z kolei zapewne woleliby wreszcie zobaczyć i uściskać jubilata czy solenizanta, zamiast składać mu znowu życzenia przez telefon. Imprezy okolicznościowe to okazja do zabawy, ale również do tego, aby spotkać się z osobami, których nie widuje się już tak często, jak kiedyś. Nie warto zatem czekać na okrągłe urodziny, awans czy ślub dzieci i dopiero wtedy organizować duże przyjęcie. Przecież bez problemu można znaleźć inny pretekst. Bywa, że po chwili zastanowienia dochodzi się do wniosku, że imprezy okolicznościowe mogłyby być robione co kilka tygodni.

Jednak przesada w żadną stronę nie jest dobra i jeśli huczne spotkania w gronie rodziny oraz znajomych odbywają się bez przerwy, tracą swój wyjątkowy charakter. Dlatego lepiej, żeby miały miejsce co jakiś czas, ale za to na długo pozostawały w pamięci. Doskonałym pomysłem jest urządzenie imprezy okolicznościowej w restauracji usytuowanej poza miastem. Mieszkańcom Warszawy można polecić karczmę zlokalizowaną we wsi Otrębusy. Jest ona zresztą częścią kompleksu położonego na terenie należącym do Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Znajdują się tam także hotel oraz sale szkoleniowo-konferencyjne. Obiekty te otacza 13-hektarowy zabytkowy park. W związku z powyższym organizując imprezę okolicznościową w miejscowości Otrębusy, można wziąć pod uwagę spędzenie całego weekendu z dala od zgiełku miasta.

 

Czytany 15 razy

Artykuły powiązane

 • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

  Szukasz sposobu na sprawną wentylację swojej powierzchni? Doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym tekstem.

 • Tarot Kariery Tarot Kariery

  Masz problemy w pracy? Zastanawiasz się, czy to nie pora na zmiany w życiu zawodowym? Pragniesz więcej zarabiać? A może chcesz dowiedzieć się, czy Twoja firma ma szansę odnieść sukces na rynku? Postaw sobie tarot kariery!

 • Konta firmowe – co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać najlepsze dla swojej firmy? Konta firmowe – co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać najlepsze dla swojej firmy?

  Założenie i prowadzenie własnej firmy wymaga podejmowania wielu decyzji. Jednymi z pierwszych jest wybór nazwy firmy, sposobu opodatkowania i rodzaju prowadzonej działalności. Warto też dobrze się zastanowić nad wyborem odpowiedniego konta bankowego dla swojej firmy. Jest to ważne, gdyż w znacznym stopniu może ułatwić obsługę finansową przedsiębiorstwa.

 • Czym kierować się wybierając nagrobki? Czym kierować się wybierając nagrobki?

  Jak wiadomo czasami w życiu jest tak, że musimy pożegnać bliską osobę, która umiera. Zawsze jest to bardzo ciężki czas dla nas i raczej dzieje się to dość  niespodziewani, zresztą człowiek nigdy nie jest przygotowany na to, żeby stracić kogoś bliskiego i nie ma się, co temu dziwić.

 • Stolik kawowy – jaki wybrać do salonu? Stolik kawowy – jaki wybrać do salonu?

  Niewielkie stoliki kawowe sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mogą zastąpić ławę lub być dodatkową przestrzenią, na której ustawia się przekąski czy zimne napoje w czasie rodzinnej uroczystości lub spotkania ze znajomymi. Jaki wybrać stolik kawowy? Na co zwracać uwagę?