poniedziałek, 17 luty 2020 13:40

Hulajnoga elektryczna dla poszukiwaczy adrenaliny – Techlife X7

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 Hulajnoga elektryczna Techlife X7

Ekonomia, ekologia i ergonomia to cechy, które sprawiły, że hulajnogi elektryczne podbiły serca mieszkańców zarówno polskich, jak i europejskich miast. Niskie koszta eksploatacji i stosunkowo duży zasięg sprawiły, że pojazdy stały się realną alternatywą dla samochodów i komunikacji publicznej przy dojazdach do pracy, szkoły, na uczelnię czy po zakupy.

 

Nie wszystkich jednak zadowolą standardowe parametry – maksymalna prędkość rzędu 25 km/h i bateria pozwalająca na przejechanie ok. 20 kilometrów bez konieczności ponownego ładowania to właściwości, które pozwolą na bezproblemową jazdę na terenie dużych aglomeracji miejskich. Jednakże podróż po nieutwardzonych drogach szutrowych czy bezdrożach może być bardzo utrudniona, skończyć się poważnym uszkodzeniem pojazdu albo po prostu będzie niemożliwa.

Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń i zastrzyku adrenaliny przygotowany został model hulajnogi elektrycznej off-road  Techlife X7. Jest ona liderem w swojej klasie, a zastosowane w niej innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozostawiają konkurencje daleko w tyle. Przede wszystkim na uwagę zasługują dwa potężne silniki napędzające osobno każde z kół o mocy 2x1000 W, potrafiące rozpędzić pojazd do 65 km/h, co jest mistrzowskim wynikiem, biorąc pod uwagę, że wciąż mamy do czynienia ze stosunkowo lekkim projektem hulajnogi.

Podwójny silnik elektryczny – podwójna moc wrażeń!

Sportowy charakter maszynie nadają nie tylko zastosowane napędy, lecz również pozostałe rozwiązania techniczne. Ekstremalnie dopracowany układ hamulcowy gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i krótką drogę hamowania na każdej nawierzchni. Zawieszenie doskonale amortyzuje wszelkie nierówności. Całości dopełnia niebanalny, sportowy design, z nutką agresywności, który daje do zrozumienia, że nie mamy do czynienia ze zwykłą hulajnogą elektryczną.

Model jest najszybszym komercyjnym produktem tej kategorii dostępnym aktualnie na rynku. Jednocześnie jego parametry dorównują konstrukcjom kosztującym kilkanaście tysięcy złotych. Za niewiele ponad 5000 zł otrzymujemy rasowy pojazd off-roadowy, który możemy użytkować w dowolnym terenie, zarówno na ulicach dużych metropolii, jak i na dalekich bezdrożach z dala od cywilizacji.

Terenowa dusza nie przekreśla komfortu z jazdy po mieście. Amortyzatory wraz z dużymi oponami pozwalają na łatwe podjeżdżanie pod wysokie krawężniki i zjeżdżanie z nich, a także pokonywanie wyboistych, zaniedbanych szlaków rowerowych i podmiejskich chodników. Została ona również wyposażona w szereg systemów gwarantujących bezpieczeństwo podróży, a także wydajne oświetlenie LED umożliwiające jazdę po zmroku.

Ekstremalne parametry hulajnogi elektrycznej Techlife X7

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 charakteryzuje się wieloma parametrami, które plasują ją w kategorii pojazdów przeznaczonych do jazdy ekstremalnej po najbardziej niedostępnym i trudnym terenie. Jakie ma właściwości?

• Dwa osobne silniki o mocy 1000 W autonomicznie napędzają każde z kół, czyniąc model najmocniejszym produktem na rynku.

• Mocny napęd potrafi rozpędzić pojazd do 65 km/h w kilka chwil i pozwala na sprawne podjeżdżanie pod najbardziej strome wzniesienia.

• Pojemny akumulator 18 Ah marki LG oferuje zasięg do 80 km i krótki czas ładowania wynoszący zaledwie 4 godziny.

• Do wyboru mamy kilka trybów pracy. SINGLE i DUAL to odpowiednio jazda z jednym i dwoma aktywnymi silnikami, z kolei ECO i TURBO pozwalają na ekonomiczne lub bardziej dynamiczne podróżowanie.

• Stosunkowo niewielka waga 35 kg i system szybkiego składania umożliwiają łatwe przenoszenie i transport hulajnogi w pociągu czy samochodzie.

• Udźwig rzędu 120 kg gwarantuje, że z maszyny skorzystają osoby dorosłe, również z większym bagażem.

• Zawieszenie złożone z dwóch innowacyjnych amortyzatorów sprężynowych doskonale redukuje drgania i tłumi nierówności.

• Układ hamulcowy wykorzystujący sportowe, wentylowane hamulce tarczowe gwarantuje zatrzymanie w każdych warunkach, również na mokrej nawierzchni.

• Duże, wyprofilowane opony nie tracą przyczepności nawet w grząskim terenie i na drogach szutrowych.

• Obustronne oświetlenie LED daje poczucie bezpieczeństwa przy jeździe po zmroku.

• Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD umożliwia łatwe monitorowanie wszystkich parametrów jazdy.

• Solidna konstrukcja i wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantują niepodatność na działanie korozji, odporność na uderzenia kamieni i uszkodzenia mechaniczne, a także możliwość jazdy w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Całości dopełnia charakterystyczny, sportowy wygląd, który odróżnia hulajnogę elektryczną Techlife X7 od modeli typowo miejskich. Stanowi ona dobry wybór dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznego pojazdu dostarczającego wrażeń z jazdy.

Off-roadowa hulajnoga elektryczna Techlife X7 do zadań specjalnych

Fani mocnych wrażeń i ekonomicznych rozwiązań będą zachwyceni stosunkiem ceny do jakości, jaki reprezentuje model X7. Nie będzie przesadą, jeżeli uznamy go za hulajnogę do zadań specjalnych. Off-roadowe korzenie nie przekreślają jednak możliwości wykorzystania jej w miejskiej dżungli. Sprawdzi się zarówno jako alternatywa samochodu przy dojazdach do pracy, jak i w roli pojazdu, którym możemy pokonywać leśne dukty i bezdroża w poszukiwaniu dawki adrenaliny. Sprawdź również inne hulajnogi tej marki:
https://electricfeel.pl/hulajnogi-elektryczne/techlife/.

Czytany 60 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.