czwartek, 27 luty 2020 13:20

Agencja taneczna w Polsce - dlaczego warto się zapisać?

Tango Tango

Mogłoby się wydawać, że w Polsce szaleństwo na punkcie tańca mamy już za sobą. Nic bardziej mylnego. Każdego roku powstaje w naszym kraju multum nowych szkół tańca, a chętnych do pobierania lekcji nie brakuje. Dla jednych jest to chwilowa rozrywka i wypełniacz czasu, dla innych taniec staje się całym życiem i marzą o zrobieniu międzynarodowej kariery.

Aby to osiągnąć, warto pomyśleć nad zapisaniem się do agencji tanecznej, dzięki której będziemy coraz bliżej spełnienia marzeń. 

Taniec podbił serca Polaków 

Gdy na polskim rynku pojawiły się takie programy jak Taniec z Gwiazdami, czy You Can Dance, nikt chyba nie spodziewał się tego, że taniec aż tak bardzo pobije serca Polaków. Sukces telewizyjny był do przewidzenia, ponieważ oba te formaty sprawdziły się już wcześniej w innych krajach. Ale szkoły tańca z pewnością nie liczyły na aż tak długotrwałe zainteresowanie Polaków, którzy wstali z kanap i wyruszyli tłumnie na prywatne zajęcia z tańca. Popularyzacja tej dziedziny sportu trwała w Polsce dobre dziesięć lat i mimo że taniec szczyt swojej popularności ma w naszym kraju za sobą, to szkoły taneczne do dziś nie mogą narzekać na pustki na salach baletowych. 

Jedną z najważniejszych informacji dla młodych tancerzy jest fakt, że w Polsce realizuje się coraz większe widowiska i przedsięwzięcia. Dzięki dynamicznemu rozwojowi rynku rozrywkowego występuje duże zapotrzebowanie na wszechstronnych tancerzy. Jeśli ktoś marzy o karierze tancerza, powinien rozwijać swoje umiejętności w różnych stylach. Znajomość różnych technik sprawi, że z otwartymi rękami będzie można dołączyć do jednej z najpopularniejszych agencji tanecznej w naszym kraju. 

Najpopularniejsza agencja taneczna w Polsce

Najpopularniejszą agencją taneczną w Polsce jest agencja prowadzona przez Agustina Egurrolę https://agencjataneczna.pl, który w tej chwili posiada największą bazę najlepszych tancerzy w kraju. Agustin Egurrola jest tancerzem, choreografem i osobowością telewizyjną, którego szersza publiczność zna z takich programów jak You Can Dance, Mam Talent!, gdzie zasiadał w fotelu jurora. Dodatkowo jest jednym z najbardziej rozchwytywanym choreografem, który tworzy przepiękne widowiska w polskiej telewizji i na polskich scenach muzycznych. 

Egurrola Dance Agency, którą zarządza Agustin zajmuje się przede wszystkim oprawą koncertów, programów rozrywkowych, przedsięwzięć muzycznych. Do dziś wielu tancerzy z EDA wzięło udział w projektach realizowanych dla takich programów jak: Taniec z Gwiazdami, You Can Dance - po prostu tańcz, The Voice of Poland, Mam Talent!, X-Factor, Jaka to melodia, Festiwale w Opolu i Sopocie, Sylwestra telewizji TVN. 
Poza tancerzami agencja współpracuje również z choreografami, którzy robią międzynarodową karierę. Według słów Agustina Egurroli https://agencjataneczna.pl/o-nas/agustin-egurrola, jego tancerze i choreografowie pokazują światu, że niemożliwe jest możliwe tylko wtedy, gdy rozpocznie się współpracę z tak zdolnymi i utalentowanymi artystami, którzy tworzą Egurrola Dance Agency.