poniedziałek, 16 marzec 2015 17:25

Test: Bielenda Multifunkcyjny krem optycznie udoskonalający do ciała z efektem BLUR

 Bielenda Multifunkcyjny krem optycznie udoskonalający do ciała z efektem BLUR Bielenda Multifunkcyjny krem optycznie udoskonalający do ciała z efektem BLUR

Kiedy nasza twarz zdradza mniejsze bądź większe niedoskonałości, robimy wszystko aby to nieco zatuszować. Drobne, popękane naczynka, ślady po pryszczach, małe blizny czy przebarwienia. Do pielęgnacji twarzy powstało mnóstwo kosmetyków, mające najróżniejsze zadania tuszowania, korygowania, krycia i naprawiania tego, co niedoskonałe.

Jednak doskonała twarz to nie wszystko. Owszem, jest to pierwsza i główna zresztą część ciała, która przykuwa uwagę i tworzy pierwsze wrażenie o osobie, jednak na niej się nie kończy. O ile przez większą część roku resztę ciała mamy zakrytą ubraniami, o tyle co w przypadku, gdy również na nim mamy niedoskonałości, a podczas letnich miesięcy nie chcemy wstydzić się chodzić w krótkich szortach? Otóż może nie każdy o tym wie, ale na rynku istnieją również produkty do całego ciała działające na zasadzie kremów i fluidów korygujących do twarzy!

Jednym z nich jest CC 10w1 Multifunkcyjny krem optycznie udoskonalający do ciała z efektem BLUR firmy Bielenda. W dzisiejszym wpisie przedstawię wyniki jego testu. Nakreślę pokrótce, jak wygląda moja skóra, aby wynik testu był jak najbardziej obrazowy. Otóż moja skóra ma bardzo jasny odcień, jest dość cienka, z bardzo widocznymi popękanymi żyłkami na udach. Zawsze odbierało mi to ochotę paradowania latem w krótkich szortach właśnie. Odkąd w moje ręce wpadł ten właśnie krem – problem ten zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zacznijmy jednak od początku. Wedle opisu producenta, produkt łączy właściwości optycznego korektora do ciała i pielęgnacyjne balsamu. Tak faktycznie jest – skóra miała nie tylko pięknie wyrównany koloryt, naczynka magicznie zniknęły, ale także czułam miękkość i odżywienie ciała. Co najważniejsze – krem nie pozostawia tłustej warstwy, nie lepi się, ani nie brudzi ubrań. Po kilku użyciach zauważyłam poprawę kondycji skóry – a zatem krem nie tylko retuszuje niedoskonałości, optycznie rozświetla skórę, ale także ją intensywnie pielęgnuje.

Podsumowując : świetna opcja dla pań borykających się z niedoskonałościami ciała, pragnącymi w praktycznie niewidoczny sposób je zakamuflować. Dobry kosmetyk za niewielką cenę.

Czytany 1474 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.